Abudzi

Kopia zajac_Easy-Resize.com

Abudzi — gdy maluszek przyjdzie na świat

Dzieci tak szybko rosną, że ani się obejrzysz jak twój brzdąc zacznie już pełzać po podłodze, by w mgnieniu oka wstać na nóżki i przejść kilka kroków. Moment przyjścia na świat jest bardzo ważny dla ciebie i dla niego, więc warto zachować to wspomnienie jak najdłużej i mieć przy sobie uroczą pamiątkę z datą narodzin dziecka. 

Abudzi proponuje śliczne metryczki ze zdjęciem twojej pociechy lub grafiką przedstawiającą słodkiego zwierzaczka. Na tym wyjątkowym plakacie mogą znaleźć się takie informacje, jak: imię dziecka, data, godzina i miejsce urodzenia, waga, długość czy imię mamy i taty. To ty wybierasz, które dane pojawią się na metryczce. Zdecyduj, czy chcesz dodać zdjęcie pociechy, czy wybrać gotowe wzory z przyjaznymi rysunkami.

Dziecięcy pokój utkany ze snów

Skoro już zadbałaś o wygodne i bezpieczne meble oraz miękkie tekstylia, czas na jeden z najprzyjemniejszych etapów urządzania kącika malucha — dekorowanie! Abudzi oferuje przepiękne plakaty należące do różnych kolekcji. W zależności od twojego pomysłu na wystrój, postaw na serię z chmurkami, łabędziem czy magicznymi jednorożcami. W sklepie internetowym czekają też linie wzornicze z motywem kosmosu, lasu, samolotów i wiele, wiele innych propozycji.

Plakaty i metryczki możesz personalizować. Wybierz te, na których można zamieścić pierwszą literę lub całe imię dziecka w otoczeniu przyjemnych grafik. Abudzi poleca też dekoracje z modlitwami, kołysankami i błogosławieństwem Anioła Stróża. Niektóre z nich pełnią funkcję edukacyjną — przedstawiają litery alfabetu lub cyferki w formie zachęcającej do nauki. 

Abudzi pamięta o wszystkich

Ważne momenty z życia dziecka są chętnie wspominane przez najbliższych członków rodziny. Abudzi proponuje dla nich plakaty okazjonalne. Babcia i dziadek ucieszą się z upominku, który powieszą na ścianie. Z plakatu będzie się do nich uśmiechać wnuczek lub wnuczka, a resztę powierzchni zapełnią pełne miłości, sentymentalne życzenia z okazji ich dnia. 

W sklepie internetowym znajdziesz też plakaty upamiętniające chrzest, Pierwszą Komunię Świętą czy z nadrukowanymi podziękowania dla chrzestnych. Abudzi zadbało również o cenne wydarzenia z życia dorosłych. Pamiątka ze ślubu i życzenia dla mamy i taty to wciąż nie wszystkie propozycje. W tym samym miejscu możesz wydrukować zdjęcia i dokupić minimalistyczne ramki. Wszystko po to, by jak najdłużej zachować piękne wspomnienia.