Wózki | Foteli | Akcesoria

Wybór wózka dla dziecka nie musi być trudny. Pragniemy pomóc ci podjąć decyzję, dzięki której zarówno krótki spacer, jak i dłuższa wyprawa będą komfortowe dla ciebie i maluszka. W tym dziale czekają wózki najwyższej jakości, produkowane z myślą o bezpieczeństwie dzieci. Polecamy ci tylko te produkty, które posiadają odpowiednie certyfikaty, dzięki którym masz gwarancję niezawodności. Przejrzyj nasze rekomendacje wózków oraz zapoznaj się ze wskazówkami ułatwiającymi ich wybór.

mamikids-polecane-firmy
Temat miesiąca

Zobacz najpopularniejsze tematy w tym miesiącu.

Polecane artykuły

Co znajdziesz w naszym dziale?

Wolisz wielofunkcyjny wózek, który sprawnie zamienisz w spacerówkę czy osobne pojazdy przygotowane na różne warunki? Jeśli nie jesteś pewna odpowiedzi, pomożemy ci dokonać wyboru. Ten dział poświęcamy pierwszym pojazdom maluchów, z których mogą bezpiecznie obserwować świat, a kiedy się zmęczą — spokojnie zasnąć wśród miękkich tekstyliów.

W artykule „Wózek spacerowy — wyruszamy na długi spacer” podpowiadamy, na jakie elementy powinnaś zwrócić uwagę, wybierając spacerówkę, która ma długo służyć twojemu dziecku. Z kolei z artykułu „Wózek dziecięcy, z którym dojedziesz wszędzie” dowiesz się, jakie cechy wpływają na to, że dany wózek będzie dobrym towarzyszem podczas spaceru w mieście, parku czy miejscu z nieutwardzonymi chodnikami.

Wyrusz razem z nami w podróż, w której czekają nie tylko wózki dziecięce, ale też akcesoria umilające spacer, a nawet… wózeczki dla lalek, które zapewnią zabawę twojemu maluchowi.