Wózki

Wybór wózka dla dziecka nie musi być trudny. Pragniemy pomóc ci podjąć decyzję, dzięki której zarówno krótki spacer, jak i dłuższa wyprawa będą komfortowe dla ciebie i maluszka. W tym dziale czekają wózki najwyższej jakości, produkowane z myślą o bezpieczeństwie dzieci. Polecamy ci tylko te produkty, które posiadają odpowiednie certyfikaty, dzięki którym masz gwarancję niezawodności. Przejrzyj nasze rekomendacje wózków oraz zapoznaj się ze wskazówkami ułatwiającymi ich wybór.

Poznaj polecane przez nas produkty dla dzieci i rodziców

Nasze Rekomendacje

mamikids-polecane-firmy
Temat miesiąca

Letnie wózkowe polecenia

Polecane artykuły

Zobacz firmy z tego działu

Co znajdziesz w naszym dziale?

Wolisz wielofunkcyjny wózek, który sprawnie zamienisz w spacerówkę czy osobne pojazdy przygotowane na różne warunki? Jeśli nie jesteś pewna odpowiedzi, pomożemy ci dokonać wyboru. Ten dział poświęcamy pierwszym pojazdom maluchów, z których mogą bezpiecznie obserwować świat, a kiedy się zmęczą — spokojnie zasnąć wśród miękkich tekstyliów.

W artykule „Wózek spacerowy — wyruszamy na długi spacer” podpowiadamy, na jakie elementy powinnaś zwrócić uwagę, wybierając spacerówkę, która ma długo służyć twojemu dziecku. Z kolei z artykułu „Wózek dziecięcy, z którym dojedziesz wszędzie” dowiesz się, jakie cechy wpływają na to, że dany wózek będzie dobrym towarzyszem podczas spaceru w mieście, parku czy miejscu z nieutwardzonymi chodnikami.

Wyrusz razem z nami w podróż, w której czekają nie tylko wózki dziecięce, ale też akcesoria umilające spacer, a nawet… wózeczki dla lalek, które zapewnią zabawę twojemu maluchowi.