ADAMEX

ADAMEX-WÓZEK

ADAMEX - najwyższej klasy wózki dziecięce

Jesteśmy renomowaną firmą, działającą na polskim i europejskim rynku, produkującą najwyższej klasy wózki dziecięce. Od lat staramy się wyjść Państwu naprzeciw jak najlepiej spełniając Państwa oczekiwania, dlatego korzystamy z wysokiej jakości materiałów, dbamy o detale, staranne wykonanie oraz o funkcjonalność i prostotę obsługi naszych wózków. Oferujemy nowoczesne rozwiązania i ciekawe warianty kolorystyczne, nawiązujące do najnowszych, światowych trendów mody. Pragniemy, aby nasze produkty jak najlepiej służyły Tobie i Twojemu dziecku.

Wysoka jakość

Największy komfort dla najmniejszych Klientów. Producent wózków dziecięcych, firma Adamex, dostarcza na rynek krajowy i zagraniczny rozwiązania oparte na autorskich pomysłach. Opierają się na wysokiej jakości rozwiązaniach konstrukcyjnych, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort maluchom. W ofercie dostępne są wózki dziecięce klasyczne, wielofunkcyjne oraz spacerowe. W zależności od indywidualnych potrzeb oraz fazy rozwojowej malucha można wybrać odpowiedni model. Wersja wielofunkcyjna umożliwia zaś dostosowanie konstrukcji bez konieczności zaopatrywania się w dodatkowy model.

Komfort i wygoda

Będąc producentem wózków dziecięcych skoncentrowaliśmy się na zagwarantowaniu naszym małym użytkownikom jak największego komfortu i wygody. W tym celu stworzyliśmy przestronne gondole , jak też wygodne siedziska w spacerówkach. Mieliśmy na uwadze także wygodę rodziców. Duże kółka pozwalają na płynne pokonywanie każdej nawierzchni i amortyzują trzęsienie. Wprowadziliśmy odporne na wilgoć materiały, które bardzo łatwo można wyczyścić i ponownie użytkować. Stworzyliśmy wiele praktycznych przegródek i kieszeni, które pozwalają przechowywać rozmaite artykuły dziecięce – od zabawek po butelki do karmienia czy pieluchy.

  • ul. Mykanowska 57,
  • 42-233 Wola Kiedrzyńska
  • +48 34 328 71 21
  • +48 34 328 00 32
  • adamex@adamex.pl