Bambooko

Bambooko kłania się naturze

Firma wykonuje meble z naturalnych, bezpiecznych materiałów. Priorytetem marki jest bezpieczeństwo i wygoda małych użytkowników, więc Bambooko proponuje elementy wyposażenia tworzone z ponadczasowego drewna sosnowego, które cechuje się wyjątkową trwałością i możliwością malowania na dowolny kolor. Dlatego w intuicyjnym sklepie internetowym firmy czekają urocze propozycje, dzięki którym urządzisz swojemu maluchowi przytulny kącik jak ze snów.

Marka  tworzy wyjątkowe wyroby dla dzieci od 2014 roku. Przez ten czas doprowadziła proces produkcyjny do perfekcji, by dzisiaj oferować wysokiej jakości meble dla najbardziej wymagających domowników 🙂 

Meble, które warto poznać

Co dokładnie znajduje się w ofercie sklepu? To między innymi prześliczne zestawy dziecięce, które składają się z drewnianych stoliczków i krzeseł. Nietuzinkowe siedziska mają oparcia inspirowane króliczymi uszami. Jak ich nie pokochać? Bambooko proponuje również elementy wyposażenia do przechowywania zabawek, pamiątek i innych akcesoriów. Są to przepiękne półki i biblioteczki w różnych kształtach i kolorach.

Na stronie czekają też regały w formie domków dla lalek, biurka oraz stoliki i krzesełka możliwe do zakupu nie tylko w gotowych zestawach. Warto wspomnieć, że firma wykonuje meble z polskiego drewna sosnowego i pokrywa je bezpiecznymi dla dzieci, atestowanymi farbami.

Dekoracje do pokoju dziecka

Meble to oczywiście podstawa wyposażenia, ale czym byłby pokoik malucha bez kolorowych dekoracji? W sklepie internetowym znajdziesz na przykład prześliczne lampki w kształtach zwierzątek, plakaty tematyczne między innymi dla fanów kosmosu i dinozaurów, czy pojemniki i kosze na akcesoria.

W pokoju dziecka nie może zabraknąć też książek! Nie brakuje ich w ofercie firmy. Przejrzyj propozycje lektur dla najmłodszych, dzięki którym twoja pociecha weźmie udział w ciekawych przygodach ulubionych bohaterów. 

Sklep internetowy marki  zaprasza wszystkich rodziców do zapoznania się z asortymentem. To magiczne miejsce pełne uroczych motywów, kształtów i kolorów, ale przede wszystkim bezpiecznych elementów wystroju dziecięcego pokoiku.