Bodziaki

Body, które rosną razem z dzieckiem

Marka Bodziaki powstała z myślą o komforcie maluszków – zarówno niemowląt, jak i dzieci do 3. roku życia. Firma zajmuje się sprzedażą body włoskiej marki J BIMBI®, dbającej o najwyższej jakości materiały używane podczas produkcji odzieży. Właściciele Bodziaków najpierw „przetestowali” body na swoim brzdącu i widząc szeroki wachlarz ich zalet postanowili wprowadzić produkty na nasz rodzimy rynek, by były dostępne również dla twojej pociechy.

Dlatego dzisiaj możesz skorzystać z oferty przyjaznego sklepu internetowego, w którym czekają body cechujące się niebywałą elastycznością i wytrzymałością. To właśnie te zalety zapewniają możliwość noszenia ich przez dzieci nawet przez 36 miesięcy. Dla malucha to gwarancja wygody, a dla ciebie pewność, że twój skarb jest bezpieczny. Przy okazji jesteś w stanie zaoszczędzić niemałe pieniądze, których nie musisz wydawać na nowe body.

 

Bezpieczeństwo to priorytet

Producenci odzieży i akcesoriów dla dzieci lubią chwalić się naturalnym pochodzeniem i wysoką jakością tkanin i surowców używanych do produkcji. Włoska marka J BIMBI® potwierdza tę jakość niezbędnymi atestami, w tym certyfikatem OEKO-TEX gwarantującym brak jakichkolwiek szkodliwych substancji w składzie materiałów. 

W dzisiejszych czasach bardzo ważny jest również aspekt ekologiczny. Z logicznych względów body dostępne w sklepie internetowym Bodziaki znacznie zmniejszają wpływ produkcji na środowisko, bo dzieci korzystają z tej odzieży nawet przez 3 lata. Ta idea jest utrzymana w duchu slow fashion – modnym trendzie, dzięki któremu produkty nie trafiają do śmietnika po kilku miesiącach użytkowania.

Co dokładnie czeka w sklepie internetowym?

Bodziaki proponują body wykonane z bawełny organicznej oraz tkaniny Dryarn® – lekkiej, oddychającej, przyjemnej w dotyku i bezpiecznej dla delikatnej skóry dzieci. Są dostosowane do różnych warunków pogodowych, możesz więc kupić różne rodzaje, by mieć pewność, że twojemu maluchowi będzie wygodnie podczas gorącego lata i odpowiednio ciepło mroźną zimą. W sklepie internetowym nie brakuje propozycji dla wcześniaków. Body wykonane z naturalnego włókna 100% bawełny organicznej są dostosowane do wymagań delikatnych maluszków.

Marka Bodziaki nie zapomina też o estetyce. Wśród proponowanych body znajdują się więc urocze rozwiązania z przyjaznymi nadrukami. Z ich powierzchni uśmiechają się chomiki, koale, szczeniaki i inne sympatyczne zwierzątka. Już teraz odwiedź sklep internetowy i poznaj body J BIMBI®, łączące czarujący design z komfortem i wysoką jakością.