Cardblocks

Cardblocks_Easy-Resize.com

Cardblocks — na czym polega zabawa klockami?

Jej efektem jest budowla, którą można wykonać na podstawie gotowego wzoru lub tworzyć indywidualne konstrukcje. Twoje dziecko otrzyma w zestawie oryginalne klocki oraz specjalne łączniki, dzięki którym wniesie budynki, jakich nie powstydziłby się doświadczony architekt 😉

Korzystanie z Cardblocks to nie tylko świetna zabawa. Kupując je maluchowi, przyczyniasz się do dbałości o środowisko naturalne. Ta propozycja to ekologiczna alternatywa dla plastikowych zabawek wątpliwego pochodzenia. Twój szkrab polubi je za wytrzymałość. Te same klocki można nieskończoną ilość razy aranżować na różne sposoby i konstruować nowe, coraz wymyślniejsze twory.

Jakie zalety ma zabawa tekturowymi klockami Cardblocks?

Poza oczywistym walorem, jakim jest świetna zabawa, docenisz fakt, że twoje dziecko nauczy się nowych umiejętności. Tekturowe klocki konstrukcyjne rozwijają inwencję i rozwijają wyobraźnię. W zależności od wieku malucha pozwalają mu na tworzenie przestrzennych form, od prostych, do skomplikowanych brył.

Są idealne zarówno dla przedszkolaków, jak i dorosłych, którzy teraz mogą spełnić swoje marzenie o posiadaniu wysokiej jakości klocków konstrukcyjnych. Są produkowane w Polsce z poszanowaniem natury. To bardzo ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach.

Jakie bryły można tworzyć za pomocą Cardblocks?

W ofercie intuicyjnego sklepu internetowego czekają między innymi kopuły, rotundy i bryły platońskie. Ich ułożenie wymaga czasu i skupienia, dlatego zabawa może zająć dzieci na wiele godzin. Marka Carblocks proponuje również zestawy różnych konstrukcji oraz klocki, z których maluch może układać co tylko zechce.

Wspólnie wypróbujcie bezpieczne, ekologiczne klocki tekturowe. Kto wie, może to właśnie ty staniesz się ich największą fanką? Jedno jest pewna — zabawa z ciekawymi propozycjami od Cardblocks nie tylko relaksuje, ale też pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. Przekonaj się sama, jak w łatwy sposób pobudzić jego kreatywność, by po chwili spoglądać z dumą na wzniesionego przez niego konstrukcje.