Ceba Baby

ceba-baby-mama-tata-dziecko-poduszka

Kilka słów o marce Ceba Baby

Usiądź wygodnie i zanurz się w dziecięcy świat razem z marką Ceba Baby! Nie znasz nas jeszcze? Zatem spieszymy z wyjaśnieniami. Jesteśmy polską marką z wieloletnią tradycją! 30 lat doświadczenia zdecydowanie zobowiązuje, więc wciąż staramy się Was nie zawieść! Wasze zadowolenie i uśmiech Waszego maleństwa to dla nas największa nagroda. Dziś, nasza firma, jest liderem na rynku europejskim w produkcji przewijaków dla dzieci.
W swojej ofercie mamy także Wielofunkcyjne poduszki PHYSIO znane pod nazwą Cebuszka®, termoopakowania, pościele, ochraniacze do łóżeczka, maty turystyczne, rożki, ręczniki i inne akcesoria niezbędne do przygotowania pierwszej niemowlęcej wyprawki.

Jak to się wszystko zaczęło?

Kiedyś było zupełnie inaczej… Chcesz wiedzieć, jak to się wszystko zaczęło? Ta historia sięga roku 1989 i początkowo niewiele miała wspólnego z branżą dziecięcą. Dwaj przyjaciele – wykształceni inżynierowie z głowami pełnymi pomysłów próbowali swoich sił na różnych polach wielu branż.
I wtedy przyszedł ten czas… Czas, w którym oboje zaczynali swoją cudowną drogę bycia szczęśliwymi rodzicami – przygodę z tacierzyństwem.

Pomysłowość inżynierów Ceba Baby

Pomysłowość i nowinki technologiczne zawsze były ich mocną stroną, a potrzeba – jak wiemy – jest matką wynalazków. I właśnie wtedy, na początku lat 90. powstała tak powszechnie dziś znana i używana, ‘elektroniczna niania’. Co prawda, nasza prototypowa niania musiała być podłączona do prądu i nie posiadała wszystkich dzisiejszych funkcjonalności, ale działała sprawnie i bez zarzutu. Niestety pomysłowość naszych inżynierów przeskoczyła zdecydowanie zapotrzebowanie ówczesnego rynku i nikt w tamtych czasach nie był zainteresowany takim pomocnikiem w domu. Dacie wiarę?
Aż trudno uwierzyć! Kolejny zbieg okoliczności sprawił, że firma zaczęła się rozwijać w branży, w której jest znana do dziś.