Empis

EMPIS — dostarcza zabawki i pomoce sensoryczne dla dzieci od 15 lat

Najlepszą drogą do serca maluchów jest doskonała zabawa. Dlatego warto zaproponować im wysokiej jakości akcesoria i gadżety, które wywołają uśmiechy na ich twarzach. Z pomocą przychodzi marka EMPIS, będąca producentem wysokiej jakości sprzętu do Integracji Sensorycznej. Na rynku są już 15 lat, a ich produkty doceniają również za granicą. Można je znaleźć między innymi w USA, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Na stronie internetowej czeka mnóstwo różnorodnych propozycji pomagających szkrabom odkrywać otaczający je świat. Odkryj zabawki, pomoce sensoryczne, edukacyjne i logopedyczne.

Uwaga — z kodem WPOKOIKU otrzymasz rabat 15% na swoje zakupy!

KATIS — jak w domowych warunkach sprawdzić, czy twoje dziecku w wieku 1-4 lat nie ma zaburzeń SI?

Wybierz specjalny system stworzony dla rodziców. Z jego pomocą wykryjesz ryzyko zaburzeń SI w domowym zaciszu. Jeżeli program wykryje niewielkie anomalie, zaproponuje ćwiczenia, które wykonasz razem z dzieckiem w domu. Jeżeli będą większe, skieruje was do terapeuty. Jak to działa? Pierwszy krok to wypełnienia formularza na zasadzie wywiadu. Kolejny kwestionariusz jest dedykowany twojemu dziecku. Przygotowany na podstawie zebranych wcześniej informacji. Następnie otrzymujesz wynik i już wiesz, czy możesz sama pomóc swojemu dziecku bez wychodzenia w domu, czy niezbędna jest pomoc specjalisty.

KATIS również proponuje kod rabatowy 15% z hasłem WPOKOIKU.

Dla kogo powstały EMPIS i KATIS?

Przede wszystkim — dla twojego dziecka. Obie marki proponują narzędzia skierowane do rodziców takich jak ty, specjalistów, terapeutów, ośrodków SI, przedszkoli i szkół. Każda oferta jest przygotowana w ten sposób, by poprzez przyjemne dla maluchów doświadczenia pomóc im w prawidłowym rozwoju. Weź kubek ulubionej herbaty i odwiedź obie strony internetowe, by poznać kompleksowe rozwiązania. Każde z nich doskonale łączy dziecięcą frajdę z jednoczesnym nastawieniem na wsparcie szkrabów w harmonijnym progresie