Escasper

Escasper-główne

Escasper — wzmocnij sprawność ruchową dziecka

W tym wygodnym sklepie internetowym czekają sprzęty, akcesoria i zabawki wspomagające prawidłowy rozwój szkrabów. Maluchy najchętniej poddają się czynnościom rehabilitacyjnym, gdy uważają je za świetną zabawę, a nie przykry obowiązek. Dlatego znajdziesz tutaj między innymi zestawy kolorowych klocków piankowych poprawiających motorykę czy całkiem niegroźnego węża spacerowego, którego można ciągnąć za ogon 🙂

Twojej uwadze polecamy też materace rehabilitacyjne gimnastyczne, na których twoje dziecko może na przykład uczyć się sportów walki. Takie gadżety powinny być wysokogatunkowe, a co za tym idzie, również bezpieczne.

Do siedzenia i leżenia

W Escasper znajduje się bogata oferta nie tylko komfortowych materacy. To również miejsce pełne siedzisk, takich jak pufy, sofy i kanapy. Są wypełnione granulatem styropianowym, co czyni jednymi z najwygodniejszych propozycji na rynku. Przespaceruj się po tej kategorii, by poznać ciekawe kształty i wymiary wszystkich dostępnych opcji.

Niektóre pufy są wykonane z pianki i tworzą przyjemne dla oka geometryczne kształty w soczystych kolorach. Oferta sklepu jest skierowana zarówno do rodziców, jak i instytucji dedykowanych dzieciom, jak żłobki, przedszkola, szkoły czy sale zabaw.

Co jeszcze proponuje Escasper?

W dziecięcym świecie nie może zabraknąć zabawek. Dlatego czekają tutaj popularne suche baseny pełne kuleczek idealnych do rzucania po wszystkich kątach 🙂 Znajdziesz również woreczki z grochem, które możesz sama pamiętać z ćwiczeń szkolnych, gdy byłaś małą dziewczynką.

Wspólnie ze smykiem obejrzyjcie pojazdy, takie jak autka, gokarty czy jeździki. Na stronie nie brakuje uroczych, drewnianych zabawek, które dzieci wprost uwielbiają. Zerknij również na tory samochodowe, lalki, czy zawsze gotowe do zabawy zestawy do majsterkowania. 

Wciąż nie jesteś pewna, co chciałabyś sprezentować dziecku? Wejdź na stronę www.escasper.pl i poświęć chwilę na przyjrzenie się wszystkim propozycjom. Jesteśmy pewni, że tutaj czeka COŚ, co wymaluje uśmiech na twarzy twojego malucha, jednocześnie pomagając mu w prawidłowym rozwoju.