Foxy Family

Foxy Family — miłość od pierwszego wejrzenia

Wystarczy spojrzeć na proponowane tablice manipulacyjne, by wyczarować uśmiech na twarzy dziecka. Ale zanim przejdziemy do przedstawienia konkretnych akcesoriów, na początek kilka słów o tej lisiej rodzince. Jak powszechnie wiadomo, te piękne zwierzęta są wyjątkowo sprytne i… ciekawskie. Podobnie jak dzieci, zaglądają wszędzie, gdzie to możliwe i z zainteresowaniem odkrywają nowe rzeczy, jakie znajdują na swojej drodze.

Foxy Family wykorzystuje swoje doświadczenie i wiedzę, by tworzyć tablice i kostki manipulacyjne, w których można się zakochać. Kuszą uroczymi kolorami, kształtami, ale przede wszystkim mnóstwem gadżetów, które chce się chwytać, miętosić i naciskać.

 

Tablice manipulacyjne z całego świata…

…ale tak naprawdę tworzone w Polsce 😉 Chociaż kształty zwierzaków będących podstawami tablic sugerują, że mamy do czynienia z bohaterami Afryki czy Australii, wszystkie zostały wyprodukowane na naszym rodzimym podwórku. Zachęcają maluchy do kreatywnej, sensorycznej zabawy nietuzinkowym wyglądem. Takich uroczych tablic nie spotkasz nigdzie indziej!

Foxy Family stawia przede wszystkim na jakość i bezpieczeństwo, ale nie można im odmówić pasji do wyjątkowego designu. Tablice manipulacyjne w kształcie lisków, żyraf, lam czy koali to propozycje, które autentycznie chwytają za serce. Są wykonane z bezpiecznej, ekologicznej sklejki liściastej posiadającej certyfikat Forest Stewardship Council® i pomalowane farbami przyjaznymi dla dzieci. W sklepie internetowym znajduje się też drewniana kostka manipulacyjna i, którą możesz zabrać ze sobą w podróż z maluchem.

Foxy Family wie, co kochają dzieci

Ich tablice manipulacyjne to przede wszystkim dobrze przemyślane pomoce edukacyjne, które wspierają prawidłowy rozwój maluchów. Ćwiczą małą motorykę, koordynację ręka-oko i uczą nowych kolorów, kształtów i struktur. Małe rączki chętnie chwytają wystające akcesoria. Foxy Family zadbało oczywiście o bezpieczeństwo dzieci. Elementy tablic są trwale przytwierdzone, więc szkrab ich samodzielnie nie zdejmie, by włożyć je do buzi. Wszystkie propozycje są wykonane z atestowanych materiałów, więc są odpowiednie dla maluszków. Posiadają między innymi Certyfikat Zgodności z normami dotyczącymi bezpieczeństwa zabawek PN-EN 71-1 i PN-EN 71-2. 

A w jakie elementy są wyposażone? Wśród solidnie zamontowanych gadżetów czekają między innymi: korbka, rzep, kołatka, lusterka, dzwonek rowerowy, zasuwka prosta, LEDowa lampka, zamek na kluczyk i bucik. Twoje dziecko będzie doskonale wiedziało, co z nimi zrobić 🙂