Gajka

gajka-top

Kilka snów o nas

Jesteśmy niewielką, rodzinna pracownią krawiecką o nazwie Gajka. To właśnie moja najmłodsza córka, Gaja, była inspiracją dla mnie, aby ponownie rozpocząć przygodę z szyciem. Jestem absolwentką szkoły krawieckiej oraz technologii odzieżowej, ale to szycie dla dzieci skradło moje serce. Uwielbiam używać różnych kolorów, co często widać w moich projektach. Jednak bycie matką dwóch córek oznacza również, że jestem zobowiązana do czegoś więcej.

Bardzo ważne jest dla mnie nawiązywanie bliskiego kontaktu z klientami. Przez dwa lata prowadziłam firmę tylko za pośrednictwem portali społecznościowych, co dało mi okazję poznać moje klientki, uczestniczyć w ich przygotowaniach do przyjścia na świat dziecka, a nawet zaprzyjaźnić się z niektórymi z nich.

Materiały z których szyjemy

Przykładamy ogromną wagę do doboru tkanin, wzorów oraz wykończenia naszych produktów. Wszystkie tkaniny, z których szyjemy są bezpieczne dla najmłodszych, a nasza bawełna premium jest wysokiej jakości, a barwniki pochodzą z naturalnych źródeł. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, co potwierdza nasze dwuletnie doświadczenie bez skarg na jakość naszych wyrobów. Jesteśmy dumni z naszych produktów.

Co znajdziecie w naszym sklepie?

Dotychczas skupialiśmy się na szyciu na zamówienie, jednak teraz wprowadzamy sprzedaż w sklepie internetowym. Chcemy zaproponować gotowe komplety naszych produktów, mam nadzieję, że ta forma zakupów przypadnie Wam do gustu.
W naszym sklepie znajdziecie między innymi: pościele, poduszki ozdobne, kokony, baldachimy, maty, kocyki, narzuty i wiele inny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.