Jagodowy Stempel

jagodowy-stempel--zdjecie-głowne

Dla kogo są bajkowe listy personalizowane?

Dedykowane listyto narzędzie, które może wspierać komunikację między Tobą, Twoim dzieckiem i całą Waszą rodziną, niezależnie od wieku dziecka. Dzięki nim możesz dać dziecku przestrzeń do wyrażania siebie i pokazać mu, co jest dla Ciebie ważne. Pisanie listów to skuteczna metoda, jeśli chcesz, aby Twoje dziecko umiało budować trwałe i ciepłe relacje, rozwijało empatię oraz rozumiało intencje innych ludzi.

Pisanie listów ułatwi Wam spokojną analizę emocji, a spojrzenie na różne sytuacje z dystansu pozwoli podjąć wiele ważnych tematów. To wszechstronne narzędzie do rozwoju, które poprzez zabawę pozwala pielęgnować bliskie relacje i pomagają poznać wzajemne potrzeby.

O czym są bajkowe listy personalizowane?

W swoich listach bohaterowie, Tinka i Florek, dzielą się z czytelnikami barwnymi przygodami, jakie przeżywają w trakcie swoich podróży po Polsce. Ta miniaturowa para rodzeństwa nie tylko opisuje swoje tajemnicze misje, ale także codzienne, zwykłe sytuacje, jakie napotykają w trakcie podróży. W ich listach można znaleźć opisy przeżyć, emocji i uczuć, jakie towarzyszą im w trakcie tych przygód oraz sposób, w jaki sobie z nimi radzą.

Listy, pisane w języku osobistym, z szacunkiem do małych odbiorców, są pełne ducha porozumienia i wolne od przemocy. Warto również podkreślić, że ich treść jest konsultowana z psychologiem, co dodatkowo podnosi wartość tych opowieści.