Kasia Ubranka

wPokoiku w tekscie pajace_Easy-Resize.com

Kasia Ubranka — co znajdziesz w sklepie internetowym?

To przede wszystkim bogata oferta dla większych i mniejszych smyków, pełna uroczych materiałów bezpiecznych dla delikatnej skóry dziecka. Jeśli zależy ci na wysokiej jakości odzieży, ale nie chcesz przepłacać, to jesteś w idealnym miejscu. Tutaj znajduje się garderoba odpowiadająca na potrzeby najmłodszych modnisiów.

Właściciele marki Kasia Ubranka proponują sprawdzone produkty. Takie, które według nich spodobają się dzieciom i rodzicom dbającym o wygodę swoich pociech. Zwracają uwagę na gatunek tkanin, z których powstają ubranka i wybierają najciekawsze elementy odzieży zgodne z aktualnymi trendami. Bo przecież nikt nie powiedział, że maluchy nie mogą wyglądać modnie już w pierwszych dniach swojego życia.

Sztandarowy produkt — body EasyOn

Zaprojektowane przez markę Kasia Ubranka, by ułatwiać rodzicom ubieranie często niesfornych maluszków. Czym się cechują? Do ich stworzenia są używane materiały najwyższej jakości, a każda para jest starannie wykonana z dbałością o każdy szczegół. Powstają w Polsce, by pomóc ci podczas codziennych czynności i podarować dziecku niezwykły komfort. 

Są tworzone z wysokogatunkowej bawełny z certyfikatem Oeko-Tex, gwarantującym bezpieczeństwo. Mają innowacyjny system nap, które tworzą na przodzie klapę. Jeśli jeszcze nigdy nie miałaś ich w rękach, warto to zmienić. Poczujesz ulgę za każdym razem, gdy nadejdzie pora przebrania smyka.

Kasia Ubranka, ale również obuwie

A dokładniej — kapcie dla dzieci. Świetnie sprawdzają się podczas nauki chodzenia, ale przydadzą się maluchom również w żłobku i przedszkolu. Są wykonane ze skóry bydlęcej, która odznacza się wysokim komfortem podczas użytkowania. Stopy twojego szkraba będą się prawidłowo rozwijać, między innymi dzięki dobrej przyczepności kapci do podłoża oraz trzymaniu stopy w odpowiedniej pozycji.

Obuwie jest nie tylko komfortowe, ale też wyjątkowo eleganckie. Będą chętnie noszone również w domu, dzięki czemu zwiększą bezpieczeństwo podczas stawiania pierwszych kroków. Niestraszne im lakierowane parkiety czy płyty ceramiczne. Zostały stworzone w taki sposób, by gwarantować maksymalne bezpieczeństwo.

Zajrzyj do sklepu internetowego marki Kasia Ubranka i wybierz propozycje dla swojego dziecka. Jesteśmy pewni, że trafią w twój gust!