KIDSMEBEL

KIDSMEBEL wie, co kochają dzieci

Dlatego swoje meble produkuje zwracając uwagę nie tylko na design i bezpieczeństwo. To oczywiście priorytety, ale firma dba również o to, by szkraby mogły przyjemnie spędzać czas w otoczeniu praktycznych stolików, kolorowych biurek czy uroczych regałów. Tutaj wysoka jakość idzie w parze z… doskonałą zabawą. KIDSMEBEL stawia na wielofunkcyjność, którą doceniają dorośli, ale maluchy też świetnie wiedzą, jak ważna jest ta cecha.

Meble dostępne w sklepie internetowym są pełne szuflad, schowków i zakamarków. To w nich maluchy mogą trzymać swoje drobiazgi, które zapewniają im atrakcyjne spędzanie czasu. Biurka i stoliki z krzesełkami już od najmłodszych lat uczą poprawnej postawy i koncentracji podczas nauki. Rysowanie, kolorowanie i układanie klocków można połączyć z prozdrowotnym uświadamianiem, co zaprocentuje w przyszłości. 

Do zabawy i do nauki

Biurko. Mebel tak samo niezbędny, jak łóżko czy pojemna szafa. KIDSMEBEL proponuje rozwiązania z możliwością regulacji wysokości. Dzięki temu raz zakupiony mebel posłuży twojemu dziecku przez kilka lat. Ma zaokrąglone ranty, bez wystających części, jak śrubki i gwoździe. Dlatego nawet chwilowa nieuwaga nie wyrządzi smykowi krzywdy. Biurko jest wyposażone w pojemną szufladę na kredki, kolorowanki, zabawki czy inne gadżety.

Twojej uwadze polecamy też zestawy stolików z krzesełkami. To wygodne, komfortowe meble, które również skrywają kilka tajemnic… Odwiedź stronę producenta i zobacz, jak wiele możliwości zabawy gwarantują! Wybieraj spośród dostępnych wersji kolorystycznych, by stworzyć spójną przestrzeń dla dziecka.

Duuuuuużo miejsca!

Nawet niewielkie pokoiki muszą mieć obszar na dziecięce skarby. Rozwiązania od KIDSMEBEL są pełne dodatkowych skrytek, dzięki którym łatwo można schować te przedmioty, które nie muszą być na widoku. Przejrzyj też ofertę regałów, półek i skrzyń na zabawki. Tego typu meble ułatwiają utrzymanie porządku i uczą maluchy odkładania rzeczy na swoje miejsce.

Już teraz odwiedź KIDSMEBEL i odkryj urocze, bezpieczne propozycje. Jesteśmy pewni, że tutaj czekają mebelki skrojone na miarę potrzeb twojej pociechy.

 NA HASŁO WPOKOIKU OTRZYMASZ 5% RABATU NA ZAKUPY.