Kolorowy Pokoik

kolorowy-pokoi-zdjęcie-główne

W czym się specjalizujemy?

Kolorowy Pokoik powstał jako odpowiedź na potrzeby dzieci i ich rodziców. Czy skompletowanie wyprawki jest aktualnie Twoim zadaniem? Interesują Cię drewniane zabawki najwyższej jakości, które nie tylko bawią, ale również uczą? A może właśnie urządzasz pokój dziecięcy i poszukujesz mebli oraz oświetlenia sufitowego w skandynawskim stylu? Bez względu na powód, zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów w skandynawskim stylu.

Inspirujemy, pomagamy, podpowiadamy

Jako Kolorowy Pokoik jesteśmy przekonani, że aranżacja wnętrz, zwłaszcza sypialni dla dzieci, stanowi wyjątkowe wyzwanie. Z radością służymy pomocą, aby sprostać wszelkim oczekiwaniom i stworzyć przestrzeń, która jest zarówno funkcjonalna, przytulna, jak i bezpieczna. Wszystkie oferowane przez nas produkty, niezależnie czy to drewniane łóżeczko dla dzieci, czy konik na biegunach, posiadają odpowiednie atesty i zostały zaprojektowane przez specjalistów.

Wyobraź sobie meble do pokoju dziecięcego, które zostały wybrane przez architekta wnętrz. A może chciałbyś nowoczesny żyrandol? Komfortowe fotele do karmienia? Zabawki edukacyjne lub sensoryczne? A może podwieszany sprzęt gimnastyczny, który odmieni nudny pokój i stworzy tysiące możliwości kreatywnej zabawy? Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Twojego dziecka! Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć idealne rozwiązania.

Proponowane przez nas meble to nie tylko piękno...

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pięknych i estetycznie wykonanych mebli do pokoju dziecięcego. Pozwól się oczarować skandynawskim designem i wybierz spośród naszej kolekcji białych drewnianych łóżeczek lub tych w odcieniach naturalnego brązu. Naszym celem jest nie tylko proponowanie pięknych mebli, ale również zapewnienie ich funkcjonalności. Dzięki temu, zakupione meble do pokoju Twojego dziecka będą służyć przez wiele lat. Każde łóżeczko, które oferujemy, jest dostawne lub posiada funkcję kołyski, a po pewnym czasie można je łatwo zamienić na tapczanik odpowiedni dla kilkulatka.

Drewniane zabawki... to kolejna nasza pasja

Drewniane zabawki to nasza wyjątkowa propozycja dla najmłodszych oraz nieco starszych dzieci, a w naszym starannie dobranym asortymencie akcesoriów do pokoju dziecka znajdziesz szeroki wybór kolorowych pozytywek, szumiących maskotek oraz utrzymany w skandynawskim klimacie drewniany domek dla lalek z towarzyszącymi mu akcesoriami. Polecamy takie zabawki jak drewniany domek edukacyjny, wyposażenie domku (łóżeczko dla lalek, szafa, stół i kanapa), konie na kółkach lub biegunach, namioty, drewniane pchacze dla lalek w postaci wózków, maty, maskotki sensoryczne, układanki oraz puzzle. Nasze drewniane zabawki zapewnią dzieciom wiele radości, a jednocześnie rozwijają kreatywność oraz umiejętności manualne.