KUIKI

KUIKI — nauka pisania od najmłodszych lat

Pamiętasz kilkunastokartkowe zeszyty w linie? To wspomnienie z dzieciństwa niejednemu dorosłemu spędza sen z powiek. Jak dokładnie odwzorować wielką literę A? Jak zmieścić się w wyznaczonym miejscu i nie wyjechać za linię? Te sytuacje bywały stresujące. Dzięki pomocom od KUIKI możesz sprawić, by dla twojego dziecka stały się przyjemnością. Drewniane, ruchome alfabety świetnie przygotowują maluchy do nauki pisania.

Warto zerknąć również na propozycję alfabetów żłobionych, dzięki którym smyki poznają litery i wyrazy dotykiem, wzrokiem, słuchem, a nawet poprzez ruch. Dzieci będą się świetnie bawić nie zdając sobie sprawy z tego, jak taka pozornie błaha rozrywka pomoże im w przyszłości. KUIKI oferują też ramki grafomotoryczne. To ciekawe produkty ćwiczące koordynację wzrokowo-ruchową, wpierające sprawność manualną i swobodne korzystanie z przyborów do pisania. Brzmi fajnie? I takie właśnie jest 🙂

 

Nieoczywiste wykorzystanie drewna

Drewniane zabawki na pewno już dobrze znasz. Samochodziki na sznurku, lalki w uroczych sukienkach i ponadczasowe klocki to jednak nie wszystko KUIKI proponują naukę poprzez atrakcyjne spędzaniu czasu przy zabawie drewnianymi akcesoriami. Słyszałaś o kolorowance z tego materiału? Albo o układankach z… plikami do druku? Takie formy spędzania czasu zajmą twojego malucha na długo, ale istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że sama zakochasz się w tych zabawkach i zechcesz towarzyszyć dziecku w odkrywaniu nowych rzeczy.

Wśród drewnianych zabawek KUIKI nie brakuje zaskakujących produktów. Warto poznać praskę do suszenia roślin, która zapewne skojarzy ci się z zielnikiem, jaki mogłaś tworzyć w dzieciństwie. Wiosenne i letnie kwiaty czy jesienne liście zebrane przez malucha posłużą jako przepiękne dekoracje. Rozejrzyj się po sklepie internetowym w poszukiwaniu ciekawych atrakcji dla dzieci. Większość z nich jest wykonana w duchu Montessori.

Kuiki nie stoją w miejscu

Mimo że asortyment sklepu już jest atrakcyjny i bogaty, marka wciąż poszukuje nowych propozycji. Dlatego warto odwiedzać zakładkę dotyczącą nowości, by być na bieżąco. Ciekawe informacje czekają również na profilach w mediach społecznościowych KUIKI . Jeśli więc masz teraz chwilę dla siebie, zaparz sobie kubek dobrej herbaty i sprawdź, jakie produkty mogą umilić czas twojego dziecka. Nie zapomnij zajrzeć do promocji i propozycji outletowych. O nich KUIKI również pamiętają.