Little Dragon

Little Dragon — dlaczego warto polubić Małego Smoka?

Poznaj Żanę — mamę i pedagoga, właścicielkę marki. Doświadczenie z własnym maluchem pokierowało jej kroki w stronę nurtu Montessori, stawiającego na dziecięcy progres. Little Dragon powstało dla wymagających szkrabów, które potrzebują ciekawych bodźców, by skupić się na zabawie. Drewniane propozycje mają za zadanie przyciągnąć uwagę smyków i zapewnić im jednocześnie beztroską frajdę oraz prawidłowy rozwój.

Dlaczego zabawki są drewniane? Bo Little Dragon kocha nie tylko dzieci, ale również środowisko naturalne. Ekologiczne rozwiązania są dobre dla planety i bezpieczne dla maluchów. Ta synergia to nowoczesna idea, którą pokochali rodzice na całym świecie. Dołącz do nich już teraz, jeśli stawiasz na przyszłość swojego brzdąca.

Jasna strona manipulacji…

Sztandarowym produktem marki Little Dragon jest kostka manipulacyjna. To ergonomiczna alternatywa dla popularnych tablicą, którą możesz zabrać w podróż z maluchem. Propozycje dostępne w sklepie internetowym mają stonowane kolory ułatwiające dziecku skupienie się i eksplorację poszczególnych elementów. Jeden, przewodni odcień gadżetu nie przebodźcuje malucha. To celowy zabieg inspirowany koloroterapią, która pozytywnie wpływa na rozwój.

Co ciekawego znajduje się na ich ściankach? W zależności od wybranego modelu kostka manipulacyjna może być wyposażona na przykład w spinner, koraliki czy rzep. To części, które przyciągają uwagę malucha i skłaniają go do odkrycia zastosowania każdego z gadżetów. Dla dzieci spragnionych bodźców znajdzie się też zasuwka meblowa, sznurówka, przełącznik czy rolka meblowa. Co bardzo ważne — zabawki Little Dragon mają certyfikaty bezpieczeństwa, co wcale nie jest tak oczywiste w tej wąskiej branży.

 

Little Dragon mądrze edukuje

Wspomniana kostka manipulacyjna jest świetnym pomysłem na prezent zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. W zależności od wieku zainteresują się innymi elementami, do których mogą co jakiś czas powracać. Poćwiczą koordynację ręka-oko, koncentrację, a nawet cierpliwość. Zabawa gadżetem wspiera naukę chwytu pęsetowego i małą motorykę. 

Little Dragon proponuje też inne, interesujące zabawki. Drewniane tablice, koła czy tablety również znajdą swoich miłośników wśród maluchów. W ofercie znajdują się też ręcznie wykonane układanki lewopółkulowe, które stwarzają mnóstwo różnych możliwości pysznej zabawy. Sama zdecyduj, co jako pierwsze trawi w łapki twojego dziecka.