Miko

miko-wózki 8_Easy-Resize.com

Miko poleca wózki Inglesina

Wybierz spośród dostępnych modeli ten, który odpowiada na wszystkie potrzeby twojego malucha. Inglesina Electa jest lekkim, kompaktowym i praktycznym wózkiem dedykowanym miejskim spacerom. Inglesina Maior to szeroka, wytrzymała spacerówka o wadze niespełna 8 kilogramów. Kolejna propozycja to Inglesina Twin Sketch, w której świetnie poczują się bliźniaki.

W ofercie czeka również wózek Inglesina Quid posiadający budkę z ochroną UV, o ultralekkiej konstrukcji. Z kolei Inglesina Aptica XT to najnowszy model z regulowaną amortyzacją i gondolą z medycznym materacykiem Welcome Pad. Każda z propozycji to niezwykle designerski wózek cechujący się wyjątkową solidnością wykonania

Włoska jakość i bezpieczeństwo

Marka Inglesina prezentuje kolekcje wózków stworzonych z atestowanych materiałów. Cały proces ich produkcji jest ściśle nadzorowany, abyś miała pewność, że pierwszy pojazd twojego malucha będzie wygodny i bezpieczny podczas codziennych spacerów. Żaden z wózków nie trafi do nowego właściciela, zanim nie zostanie odpowiednio przetestowany. Bądź więc spokojna o zdrowie i dobrze samopoczucie malucha.

Na pewno spodoba ci się nowoczesny design każdego modelu. Wózki Inglesina różnią się od siebie nie tylko funkcjonalnością, ale również wyglądem, jednak łączy je jedno — każdy zwraca na siebie uwagę starannym wykonaniem. Tutaj widoczna jest pasja i miłość do dzieci, które przenoszą się na przyjemny, estetyczny wygląd.

 

Jaki wózek jest najlepszy dla twojego dziecka?

Maluchy mają zróżnicowane potrzeby w zależności od etapu rozwoju, na którym się aktualnie znajdują. Proponowane przez Miko wózki Inglesina są dostosowane nie tylko do wymagań małych obieżyświatów, ale również do twojego stylu życia. Podróże to twoja pasja? Nie wyobrażasz sobie dnia bez spaceru po lesie? A może jesteś fanką wielkomiejskich atrakcji?

Bez względu na okoliczności, marka Inglesia ma dla ciebie propozycje ułatwiające ci życie. Bardzo ważne jest wygodne prowadzenie wózka, funkcje pozwalające na sprawne przenoszenie go czy nowoczesne systemy, dzięki którym jeden dziecięcy pojazd zmieni się w inne, potrzebne akcesoria. Zdecyduj, które są dla ciebie najważniejsze.

Odkryj więcej możliwości marki Inglesina. Czekają wygodne foteliki samochodowe, krzesełka, łóżeczka i inne gadżety dla każdej mamy i smyka.