MimiNu

MimiNu — komfort malucha na pierwszym miejscu

Nie tylko dorośli muszą się wysypiać. Dzieci kochają miękkie, przyjemne w dotyku pościele, w których zawsze mają kolorowe sny. MimiNu doskonale o tym wie, dlatego w swoim sklepie internetowym ma wyłącznie bezpieczne, przepiękne tekstylia dla małych brzdąców. Wszystkie są produkowane z certyfikowanych materiałów, abyś miała pewność, że twoja pociecha może spokojnie wypoczywać w przyjaznym otoczeniu.

Autorskie projekty tekstyliów i akcesoriów naprawdę chwytają za serducho! Polubią je nie tylko smyki. Ty też zakochasz się w niezwykłym wzornictwie, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Zapraszamy do krainy utkanej z dziecięcych snów, na miarę ich realnych potrzeb.

Marsz do łóżka!

Gdy w łóżeczku czeka przyjemna pościel, nie trzeba namawiać malucha na sen. Gdy tylko skojarzy swoje miejsce do spania ze spokojem i bezpieczeństwem, sam chętnie odda się w kojące ramiona Morfeusza. Minimu zadbało o przepiękne wzory i niezwykle komfortowe materiały, by zapewnić twojemu brzdącowi doskonałe warunki. Co konkretnie możesz kupić w ich sklepie?

To między innymi kołdry, poduszki, kocyki, rożki i ochraniacze. W przeróżnych wersjach kolorystycznych, z radosnymi grafikami w stonowanych odcieniach. Z tekstyliów uśmiechają się leśne zwierzaki, mieszkańcy ZOO, słodkie foczki, a nawet baśniowe smoki. Całość jest utrzymana w delikatnych barwach, by nie przebodźcować malucha, który szykuje się do snu. 

Więcej cudowności!

MimiNu dba nie tylko o komfortowe wyposażenie dziecięcych łóżeczek. W sklepie internetowym czekają też propozycje idealne na spacer. Akcesoria do wózków i fotelików i komplety wyjściowych pościeli to tylko część bogatej oferty. A gdy już wrócicie z przejażdżki, twoja pociecha wróci do uroczego pokoiku pełnego ślicznych dekoracji. Wśród nich są między innymi ozdobne poduszeczki, girlandy, czy koszyczek na drobiazgi.

Jeśli jednak dopiero spodziewasz się dziecka lub szukasz prezentu dla zaprzyjaźnionej przyszłej mamy, koniecznie zerknij na propozycję wyprawki. Czeka na ciebie mnóstwo zestawów w różnych wzorach i kolorach. Składają się z 6 elementów niezbędnych do powitania maluszka na świecie.

  • ul. Wyzwolenia 27,
  • 89-100 Nakło nad Notecią
  • Tel 52 386 32 27
  • Fax 52 386 35 27
  • Marketing 601 21 21 30
  • info@miminu.pl