Ozonea

Ozonea---zdjecie-główne

Preparat Ozonea

Twój maluszek wymaga najlepszej ochrony już od wczesnych lat życia.
Podaruj mu zdrową skórę wolną od podrażnień.
Skóra noworodka jest bardzo delikatna. Częstą dolegliwością są odparzenia pieluszkowe. Powodują one dyskomfort, ale także mogą prowadzić do zakażeń. Dlatego chroń skórę swojego dziecka pielęgnując ją oliwką Ozonea po zmianie pieluszki. Preparat ten nie tylko zwalcza chorobotwórcze bakterie i grzyby, ale dodatkowo dotlenia skórę, powodując jej przyspieszoną regenerację.

Oliwka ozonfix wykonana jest z najlepszej jakości oliwy z oliwek, lecz zawiera wyjątkowy składnik potrzebny nam wszystkim do życia – tlen. To właśnie tlen w niej zawarty wspomaga regenerację oraz zwalcza bakterie wirusy i grzyby

Pielęgnacja i ochrona skóry dzieci

Czy twoje dzieci są wulkanem energii?
Nie pozwól by zadrapania i siniaki przerwały dobrą zabawę. 

Dzięki nasyceniu ozonem Ozonea zwalcza bakterie wirusy i grzyby. Dodatkowo jony tlenu uwalniają się powoli dlatego dezynfekcja wykonana preparatem nie jest bolesna Wystarczy oczyścić ranę obmyć miejsce preparatem Ozonea Linum i wykonać opatrunek.
Ozonea nie tylko zabezpieczy ranę przed drobnoustrojami, ale także zniesie ból i przyspieszy regenerację skaleczonego miejsca.
A twoje dziecko znowu może cieszyć się dzieciństem.

Ozonea - preparaty dla całej rodziny

Ten preparat znajdzie zastosowanie u każdego – można go używać zarówno w celach pielęgnacji skóry, jak i w krytycznych przypadkach ukąszeń komarów, oparzeń, siniaków, otarć. Dzięki temu, że jest jałowy i naturalny – można go stosować także u dzieci. Mała buteleczka będzie wygodna w torebce. Jeśli chcesz oszczędzić miejsca podczas podróży czy wyjścia z dzieckiem – masz pod ręką zawsze preparat bakteriobójczy (dzięki ozonowi), który także sprawdzi się we wspomnianych wyżej sytuacjach kryzysowych. No i nie trzeba brać innych specyfików do pielęgnacji, a dzięki ekonomicznemu zużyciu – wystarczy ci na cały wyjazd.