Ozonfix

oznofix-glowne

Preparat Ozonfix

Ozonfix to preparat, którego podstawą jest oliwa. Zapytasz – jak to, po co kupować oliwę? To jednak nie jest taka zwyczajna oliwa, jest ona bowiem najwyższej jakości i jest OZONOWANA. Po nasyceniu jej ozonem – zyskuje dodatkowe właściwości. Ozonfix ma szerokie spektrum zastosowań. Możemy użyć go do twarzy, by nawilżać i rozświetlać skórę. Osobiście stosowałam go od chwili otrzymania, aż do tego momentu właśnie w celu nawilżenia cery. Muszę przyznać, że była ona odpowiednio nawodniona, miękka i możliwe, że rozświetlona. Zgodnie z ulotką – można ją stosować na cellulit. Dzięki swoim właściwościom poprawia mikrokrążenie, a co za tym idzie – wspiera wszelkie zabiegi antycellulitowe.

Pozostałe właściwości preparatu Ozonfix

Ozonfix zmiękcza skórę w miejscach, które dla innych preparatów będą ciężko dostępne. Wszystko dzięki oliwie – tak proste i naturalne rozwiązanie! Ma ona tę cechę, że doprowadza tlen głęboko do skóry, a to pozwala na regenerację komórek. Ozonfix ma także działanie łagodzące, a więc nada się na oparzenia (niweluje ból), ugryzienia owadów (łagodzi swędzenie) i po depilacji (zapobiega infekcjom). Można go także stosować na rany otwarte, ponieważ UWAGA! jest jałowy i jeszcze nie wywołuje alergii.

Ozonfix preparat dla całej rodziny

Ten preparat znajdzie zastosowanie u każdego – można go używać zarówno w celach pielęgnacji skóry, jak i w krytycznych przypadkach ukąszeń komarów, oparzeń, siniaków, otarć. Dzięki temu, że jest jałowy i naturalny – można go stosować także u dzieci. Mała buteleczka będzie wygodna w torebce. Jeśli chcesz oszczędzić miejsca podczas podróży czy wyjścia z dzieckiem – masz pod ręką zawsze preparat bakteriobójczy (dzięki ozonowi), który także sprawdzi się we wspomnianych wyżej sytuacjach kryzysowych. No i nie trzeba brać innych specyfików do pielęgnacji, a dzięki ekonomicznemu zużyciu – wystarczy ci na cały wyjazd.