Pracownia Barwena

top-na-stronę

Pracownia Bawerna - nasze zasady.

W dzisiejszych czasach większość produktów dla dzieci, dostępnych w sklepach, jest wykonana z tworzyw sztucznych. Jednakże, jeśli chcemy dbać o naszą planetę i żyć w harmonii z naturą, powinniśmy stanowczo przeciwstawiać się temu podejściu. W związku z tym, na stronie internetowej Pracowni Barwena oferujemy personalizowane dekoracje wykonane z drewna sklejki oraz pomoce dydaktyczne wykonane z naturalnych materiałów, które nie zawierają szkodliwych substancji. Nasze produkty są proste w formie, ale jednocześnie zapewniają dzieciom wiele godzin radości i stymulują ich wyobraźnię. W naszej naturalnej, drewnianej przestrzeni mogą się one zrelaksować i cieszyć milionem kolorów i efektów.

Nie tylko dla dzieci...

Oprócz produktów dla dzieci oferujemy również różnego rodzaju kartki okolicznościowe oraz zaproszenia na ślub lub urodziny. Tworzymy wszystkie projekty graficzne samodzielnie, dzięki czemu możemy zagwarantować, że będą one prezentowały się dobrze po wydrukowaniu. Oferujemy wiele niebanalnych motywów, które przypadną do gustu niejednej osobie ze względu na ich wysoką jakość wykonania i estetykę

Prezenty i nie tylko

Jeśli szukasz odpowiedniego zaproszenia na urodziny lub kartki okolicznościowej, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Przy okazji, zapraszamy do zapoznania się z naszymi personalizowanymi produktami z drewna sklejki, które są doskonałym pomysłem na prezent dla córki, syna, bratanicy lub dziecka bliskiej przyjaciółki.