Pstryk Smyk

pstryksmyj-główne_Easy-Resize.com

Pstryk Smyk — zdjęcia inne niż wszystkie

Jeśli przeglądasz media społecznościowe, na pewno nie raz trafiłaś na przepiękne fotografie przedstawiające dzieci na tle dużych mat z zakreśloną datą ich urodzenia lub aktualnym wiekiem. To uroczy pomysł na wieloletnią pamiątkę, którą możesz podarować dziadkom, rodzicom chrzestnym czy innym bliskim. Pstryk Smyk doskonale wie, jak ważne są wspomnienia, więc skutecznie pomaga w zatrzymywaniu ich na dłużej.

Aby zdjęcie przyciągało swoją magią, trzeba się do niego przyłożyć. Zwrócić uwagę na światło, odpowiednio ustawić sprzęt, ale przede wszystkim zadbać o komfort fotografowanego szkraba. Pstryk Smyk oferuje akcesoria, które nie tylko pomogą wyczarować idealne zdjęcie, ale sprawią też, że maluszek poczuje się bezpiecznie i wygodnie w ich otoczeniu.

Wystarczy się położyć i… pstryk!

W sklepie internetowym Pstryk czekają urocze kocyki do zdjęć. Nadrukowane na nich cyfry i liczby informują o aktualnym wieku dziecka. Wystarczy odpowiednią wartość zaznaczyć sznureczkiem, by otrzymać gotowe tło dla fotografii. Leżący na kocyku szkrab chętnie uśmiechnie się do rodzica, który będzie go zabawiał zza aparatu.

Do wyboru są również ciekawe foto maty i worko-maty. Wszystkie są wykonane z bezpiecznych, przyjemnych w dotyku materiałów. Możesz wybierać i przebierać spośród bogatej oferty wzorów i kolorów. Takie tekstylia to świetny pomysł na prezent z okazji baby shower. Każda mama ucieszy się z akcesoriów, dzięki którym stworzy niepowtarzalne pamiątki, do których będzie mogła regularnie wracać. 

Dzięki Pstryk Smyk możesz co tydzień, co miesiąc, a później nawet co rok robić zdjęcie dziecku i patrzeć, jak cudownie rośnie. Taki zbiór fotografii wystarczy wkleić do albumu,  który za kilka lat obejrzysz razem ze swoją pociechą.

Pstryk Smyk w świecie dekoracji

Kocyki i różne rodzaje mat to nie wszystko, co oferuje ten sklep internetowy. Czekają na ciebie między innymi ozdobne poduszki w fikuśnych kształtach, foto prześcieradełko czy foto karty, na których zapisuje się dane dziecka. Nie zabrakło tutaj również miarki wzrostu w kilku wariantach kolorystycznych, z różnymi ślicznymi grafikami.

Wśród personalizowanych produktów dla dzieci warto wymienić girlandy z literkami składającymi się na imię dziecka. A to jeszcze nie wszystko! Odwiedź Pstryk Smyk i sama zobacz, jakie perełki można tam znaleźć.