Pufy.pl

chłopiec bada fakturę pufy

Sklep internetowy Pufy.pl

Platforma Pufy.pl to największy sklep internetowy puf i foteli w Polsce, należący do firmy Furini, producenta puf i foteli relaksacyjnych.
Dzięki bezpośredniej współpracy z najlepszymi producentami materiałów oraz zaawansowanym możliwościom produkcyjnym i dystrybucyjnym, marka Pufy.pl oferuje produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Pufy.pl to gwarancja wysokiej jakości i funkcjonalności, wspieranej przez nowoczesne wzornictwo oraz atrakcyjne ceny. Starając się szybko reagować na zmiany zachodzące na światowym rynku meblarskim, firma Furini Świat Puf i Foteli stale poszerza swoją ofertę, wprowadzając nowości pojawiające się na zagranicznych rynkach.

Wygodne siedziska dla dzieci i młodzieży

Worek reprezentujący pufy bardzo miękkie, a także miłe w dotyku, wykonane z welwetowego materiału. Dostępne w aż 7 wariantach kolorystycznych o pastelowych barwach. Są wygodnymi siedziskami dla dzieci i młodzieży. Posłużą jako meble do czytania książek, słuchania muzyki, oglądania telewizji czy najzwyczajniej w świecie – do odpoczynku. Worek Fuzzy Mix Magic Velvet będzie kreatywną zabawką i również pobudzająca wyobraźnię najmłodszych.
To bardzo trwałe siedzisko polskiej produkcji. Tego typu pufy swoją budową przypominają worek Sako. Jednak są znacznie szersze i mają bardziej stabilną podstawę.

Tanie polskie pufy produkowane w Polsce z gwarancją jakości

Są miękkie, wygodne i fantastyczne się prezentują. To doskonała alternatywa dla kanap czy standardowych foteli. Nic więc dziwnego, że dzieci uwielbiają te meble. Pufy posłużą Twojej pociesze jako miejsce do siedzenia, odpoczynku, a jednocześnie staną się oryginalnym dodatkiem dekoracyjnym wnętrza.
Firma Furini posiada bardzo bogatą ofertę puf. Ich produkty są: niealergiczne, bezpieczne dla dzieci, wykonane z najlepszej jakości materiałów. W dodatku są polskiej, ręcznej produkcji. Posiadają certyfikat jakości, a także 2-letnią gwarancję na pufy. Nowoczesne, kolorowe pufy-fotele. Lekkie, świetne do relaksu, czytania książek czy oglądania bajek.

  • Pufy.pl
  • ul. Magazynowa 3
  • 33-340 Stary Sącz
  • 801 622 900
  • 18 446 19 19
  • kontakt@pufy.pl