Sparrow

sparrow glowne

Sparrow – funkcjonalność i bezpieczeństwo

Nasz sklep online z artykułami dziecięcymi proponuje podjęcie najlepszej decyzji w kontekście zarówno funkcjonalności i bezpieczeństwa dla dziecka, jak i niepowtarzalnego  wyglądu. Oferujemy produkty powstające metodą hand-made w Polsce według naszych autorskich pomysłów. Co więcej, wybieramy jedynie sprawdzone, polskie materiały posiadające certyfikaty bezpieczeństwa.

Sparrow — poznaj bogatą ofertę

Ochraniacze warkocze, kokony niemowlęce, kocyki welurowe, poduszki supełki i wiele innych. W naszym sklepie internetowym znajdziesz największy wybór ochraniaczy warkoczy, które nie tylko ochronią dziecko przed uderzeniami o szczebelki łóżeczka, ale również spełnią funkcję izolacji od zimnej ściany. Co więcej mają niepowtarzalny wygląd i każdy chce je mieć!

Kocyki welurowe, pozwolą Ci utulić dziecko do snu w komfortowych warunkach. Dostępne mamy również niepowtarzalne kokony niemowlęce 2w1, które po odwiązaniu warkocza od materaca stanowią ochraniacz do łóżeczka jeszcze przez długi czas.

Wszystkie produkty proponujemy w licznych wersjach kolorystycznych oraz rozmiarach, by zapewnić dopasowanie do potrzeb każdego klienta.