SZAMALDO

top-szamaldo-v3

Kilka słów o nas...

Od początku powstania firmy zakładaliśmy, że chcemy tworzyć przedmioty piękne, rozwojowe i doskonałe w jakości. Dlatego sami wykonujemy wszystkie produkty – bo to daje nam pewność realizacji wszystkich naszych priorytetów. Tylko w taki sposób możemy dokładnie dopilnować każdego momentu w procesie tworzenia i produkcji. Firma Szamaldo jest polską firmą, która powstała z myślą o najmłodszych.
To Dzieci są przyszłością naszego świata, dlatego otaczamy je tym, co dobre i naturalne.

W czym się specjalizujemy i co lubimy robić

W naszej ofercie skupiliśmy się przede wszystkim na trzech głównych kierunkach.

Oferujemy zabawki manipulacyjno-sensoryczne:

Skrzynie manipulacyjne – to idealne rozwiązanie dla problemu przechowywania zabawek… Ogromną zaletą skrzyń jest ich różnorodność zastosowań. Każdy bok skrzyni to inne aktywności dla dziecka.
To produkt 6w1: -zabawka sensoryczno-manipulacyjna, -pojemnik na zabawki, – wygodne siedzisko,- tablica magnetyczno-kredowa, – pchacz oraz piękna dekoracja pokoju dziecka.

Tablice manipulacyjne – różnej wielkości, kształcie i kolorze. Od najmniejszych nadających się idealnie jako urozmaicenie do podróży, po MEGA olbrzymy, które swobodnie można przymocować na ścianę jako zabawkę-ozdobę, aż do tablic stojących-podwójnych. Są to tablice najbardziej rozbudowane z bardzo dużą ilością elementów. Idealne rozwiązanie dla dwójki dzieci.
Kostki manipulacyjne – to bardzo sprytny sposób na kreatywne zajęcie małych rączek. Można ją zawsze zabrać na spacer czy podróż.

Dla Państwa potrzeb umożliwiamy dokonywanie modyfikacji oraz wykonujemy produkty na specjalne zamówienie.

Co jeszcze możesz u nas znaleźć...

Dodatkowo postanowiliśmy też zaprojektować i wykonać kilka dekoracji do pokoju dzieci. Odwiedzając naszą stronę, znajdziecie drewniane girlandy, które możecie spersonalizować i dostosować wg. własnego gustu i potrzeb.