Tulisie

Tulisie — nosidełka ergonomiczne

To akcesoria dla rodziców, które już jakiś czas temu podbiły rynek parentingowy i wciąż nie schodzą z piedestału. Wygodne dla mamy, taty i maluszka, a przede wszystkim — bezpiecznie. Nosidełka gwarantują bliskość. Taką, jakiej nie doświadczysz wożąc dziecko w wózeczku. Tulisie współpracują wyłącznie z zaufanymi producentami tych produktów, więc w ich sklepie internetowym czekają sprawdzone propozycje, kochane przez rodziców na całym świecie.

Poznaj rozwiązania takich marek, jak LennyLamb, Little Frog, Zaffiro, Kavka czy Ergobaby. Wszystkie zostały stworzone po to, by każde wyjście z dzieckiem było wygodne dla was obojga. Brzdąc, będąc w nosidełku nie ma skrępowanych ruchów i zachowuje stabilną pozycję niezbędną do prawidłowego rozwoju. Tulisie proponują rozwiązania w wielu wariantach kolorystycznych, zarówno o klasycznym, jak i nowoczesnym designie. 

Chusty do noszenia dla mamy i taty

Tulisie doskonale wiedzą, jak ważna jest bliskość na każdym etapie życia dziecko. W sklepie internetowym znajdziesz więc chusty do noszenia gwarantujące komfort i bezpieczeństwo. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, przyjaznych maluszkom. Miękkie, urocze i… wyjątkowo ładne. Bez problemu dopasujesz je do swoich ulubionych stylizacji i poczujesz się w nich atrakcyjnie. Bo nie możemy zapominać, że w każdej mamie tkwi kobieta z krwi i kości 🙂

W sklepie internetowym Tulisie znajdziesz rozwiązania od LennyLamb, Zaffiro, Isara i Lunadream. Sama wybierz, czy wolisz wersję elastyczną, tkaną czy kółkową. Przejdź się po każdej z kategorii i podejmij decyzję na spokojnie. Każda będzie dobra! Chusty w różnych wzorach i kolorach są dedykowane mamusiom i tatusiom, którzy będą chcieli sprawnie skraść smykowi buziaka podczas spaceru 🙂

Tulisie wiedzą, co kochają maluchy

A to dlatego, że same są rodzicami 😉 Inspirują się potrzebami własnego dziecka i na tej podstawie świadomie wybierają produkty do sklepu internetowego. Poza nosidełkami i chustami proponują między innymi: pieluchy ekologiczne, smoczki i gryzaki, akcesoria do karmienia, kosmetyki dla dzieci, artykuły transportowe, wyposażenie pokoju dziecięcego czy zabawki i książki.

Polubisz Tulisie nie tylko za to, że możesz u nich zrobić rozsądne zakupy. Realnie pomagają dzieciom w potrzebie, przeznaczając część zysku na cele charytatywne. Kupując wybrane przedmioty nie zapomnij zaznaczyć chęci oddania 1% kwoty na tych maluszków, które najbardziej potrzebują pomocy. Bo pomaganie jest piękne.