Ziołolek

ziłolek-zdjęcie-top

Nieco o nas

Ziołolek – fascynująca historia firmy rozpoczyna się w 1945 roku, gdy jako „Herbaria”, skupialiśmy się na hodowli ziół, zbieraniu i produkcji leków roślinnych. Nasi założyciele byli pasjonatami natury i jej dobroczynnych właściwości. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizacji, przekształciliśmy się w nowoczesną polską firmę farmaceutyczną. Chcemy podzielić się z Wami prawie osiemdziesiąt lat historii, które stanowią nasze fundamenty i nasze zobowiązanie

Suplementy diety i kosmetyki.

Nasza oferta składa się z licznych produktów leczniczych OTC, wyrobów medycznych, suplementów diety oraz kosmetyków, w tym nasze uwielbiane emolienty do pielęgnacji dzieci i niemowląt. Skupiamy się na zachowaniu naszych głębokich tradycji, połączonych z najnowocześniejszą technologią i jakością naszych produktów.

Badania i rozwój.

W dążeniu do doskonałości, nieustannie pracujemy nad poszukiwaniem nowych składników i formuł, poszerzamy naszą wiedzę, rozwijamy i doskonalimy nasze technologie. Z dumą dostarczamy naszym klientom produkty, które są dowodem na nasze zaangażowanie w jakość.

Emolienty dla najmłodszych.

Nasze emolienty to idealne rozwiązanie dla delikatnej skóry dzieci od pierwszego dnia życia. Dzięki naturalnym składnikom, takim jak olej lniany czy masło shea, intensywnie nawilżają i natłuszczają naskórek. Stosowane w różnych produktach, od płynów do kąpieli po kremy i szampony, chronią skórę przed podrażnieniami, utrzymują ją miękką, gładką i nawilżoną. Zapewniają efektywną, a zarazem łagodną ochronę.