Fotelik samochodowy Avionaut Pixel PRO – najlepszy wybór z możliwych

bok fotelika oświetlony kolorowymi światłami
Jako rodzic na piedestale stawiam sobie bezpieczeństwo mojego dziecka i to na każdej płaszczyźnie.

Nie inaczej ma się sytuacja podróżowania autem z maluchem. Tu najważniejszy jest dobry fotelik samochodowy. Jego zadaniem jest ochrona młodego pasażera od skutków zderzenia z innym pojazdem czy przed zbyt gwałtownym hamowaniem. Zabezpieczenie dziecka podczas każdej wycieczki samochodowej jest podstawą. A od kiedy dziecko może jeździć bez fotelika? Dopiero, gdy będzie mieć powyżej 150 cm wzrostu. Poniżej tej normy fotelik samochodowy jest obowiązkowy. Jaki fotelik samochodowy uważam za najlepszy? To Avionaut Pixel PRO, nowość na rynku, który jest gwarancją bezpieczeństwa naszego dziecka podczas każdej podróży. Dlaczego warto go wybrać i czym konkretnie się wyróżnia? 

Zachowanie wszelkich standardów bezpieczeństwa

mężczyzna prezentuje wnętrze fotelika

Fotelik samochodowy Pixel PRO charakteryzuje się spełnianiem najnowszych norm oraz standardów bezpieczeństwa. Oczywiście testy ADAC przeszedł z pozytywnym wynikiem, otrzymując jednocześnie dobre oceny. Ponadto zachowuje normy i-Size i ECE-R129. Doceniło go również niemieckie stowarzyszenie AGR – na Rzecz Zdrowych Pleców. 


fotelik z granatowym wnętrzem

Bezpieczny i wygodny

fotelik dla Twojej pociechy


Doskonała konstrukcja

mężczyzna siedzi obok fotelika samochodowego na ławce

Użycie w foteliku samochodowym innowacyjnego, niezwykle lekkiego materiału EPP to świetne, jednocześnie opatentowane rozwiązanie,  przekładające się na niesamowitą lekkość konstrukcji Pixel PRO. Dodatkowo wpływa to na nowoczesny design tego fotelika samochodowego, jego estetykę i najwyższy komfort użytkowania. Fotelik jest bezpieczny, przyjazny dla środowiska i bardzo ergonomiczny.

Innowacyjny daszek

kobieta na spacerze z dzieckiem w wózku

Daszek fotelika samochodowego Pixel PRO został wyposażony w niezależną nowoczesną budkę. Dzięki niej ochrona naszego malucha od słońca oraz innych czynników zewnętrznych jest dużo prostsza. Budkę wykonano z poliestrowej dzianiny, która jest elastyczna. Materiał ten gwarantuje świetną i przede wszystkim pełną przepuszczalność powietrza. Tkanina fotelika samochodowego zawiera  filtr UV, co przekłada się na komfortowy odpoczynek podczas każdej jazdy samochodem. Pixel PRO to bez dwóch zdań nowość z najlepszą perspektywą. 

Przyjazny naturze

fotelik z białym wnętrzem

Fotelik samochodowy Pixel PRO został uzupełniony o przyjazną dla dziecka tkaninę. Dzięki temu użytkowanie jest dużo przyjemniejsze. O jaki materiał chodzi? To oczywiście bawełna, której użyto we wkładce dla noworodków. Jest ona gwarancją największej wygody oraz bezpieczeństwa. Co ważne – znacząco poprawia to w tym foteliku samochodowym cyrkulację powietrza pomiędzy naszym dzieckiem a wkładką.

Kompatybilność z bazą Avionaut Isofix IQ

młoda kobieta niesie fotelik po schodach

Nowy fotelik samochodowy Pixel PRO łączy się z bazą Avionaut IQ. Dzięki niej montaż przebiega ekspresowo i jednocześnie do maksimum zwiększa skuteczność fotelika. 


fotelik z różowym wnętrzem

Konstrukcja idealna,

która zapewni komfort i bezpieczeństwo dziecka w podróży


Fotelik samochodowy Avionaut Pixel PRO to najlepszy i najbezpieczniejszy towarzysz każdej podróży naszego dziecka. Sprawdź TUTAJ i postaw na bezpieczeństwo Twojej pociechy. 🙂

TUTAJ znajdziesz komfortowy otulacz do fotelika dla Twojej pociechy.

napisany przez
Więcej od Ewelina Kopeć
Jak zmierzyć rozmiar buta dziecka? Z CleverMess to proste
Pierwsze, jak i każde kolejne buty dla dziecka, mają bardzo duże znaczenie...
Czytaj więcej
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.