Imiona dla dziewczynek – znalazłam je na klockach

imiona dla dziewczynek
Imię zostaje z nami przez całe życie, więc tuż przed narodzinami maluszka stajemy przed niełatwym wyborem. Tradycyjne, nowoczesne, a może zgodne z obowiązującą modą?

Imiona dla dziewczynek i chłopców możesz wybierać kierując się różnymi kryteriami. Choć przede wszystkim większość z nas będzie kierowało się gustem i postawi na takie, które nam się wyjątkowo podoba. A gdy już dokonasz tego trudnego wyboru, możesz zacząć działać – imię maluszka może pojawić się w dziecięcym kąciku w postaci niezwykłych dekoracji. To właśnie takie wyjątkowe, personalizowane klocki, jakie dostałyśmy od pani Sylwii z firmy Kotonek natchnęły mnie do tych rozważań nad trudami wyboru dziecięcego imienia.

Stawiam na indywidualność

Właśnie to wyróżnia te klocki – indywidualność. Możemy personalizować je według imienia dziecka czy zdrobnienia. Ale jeszcze zanim wybierzesz, co chcesz napisać, zajmijmy się kwestiami technicznymi. Każdy z klocków z pojedynczą literką czy symbolem ma wymiary 5,5×5,5 cm. Jeśli wykonasz z nich cały napis, otrzymasz więc ozdobę, która fajnie zmieści się na przykład na szafce czy półeczce. Natomiast, gdy dziecko troszkę podrośnie, te klocki będą doskonale nadawać się do zabawy, są na tyle duże, że nie ma obawy, że maluszek połknie zbyt małe elementy.

Drewniane klocki z imionami

Te wyjątkowe dekoracje, którymi dziecko może się bawić, zamówisz…

To jakie imiona dla dziewczynek czy chłopców znajdą się na klockach, to nie wszystko, jeśli mowa o personalizacji tych klocków! Wybierać możesz także kolor literek i symboli na klockach. Na Twoje życzenie, kolory mogą być wymieszane tak, by powstał idealny odcień. Ja wybrałam białe literki, ponieważ to dość uniwersalny kolor, który pasuje do wielu aranżacji. A w biało-różowym pokoiku wygląda wręcz idealnie.

Wyjątkowa promocja

Teraz te piękne klocki możesz kupić taniej o ponad połowę, jedynie 4,90 za jeden klocek. Znajdziesz je…

Imiona dla dziewczynek na klockach – nie tylko dekoracja

Myślę, że się ze mną zgodzisz, że te klocki prześlicznie wyglądają jako ozdoba. Jednak co to za radość z produktu, który będzie tylko stał na półce. Na szczęście te klocki, jak sama ich nazwa wskazuje – służą także do zabawy. I to zabawy edukacyjnej!

Z klocków można zbudować na przykład wieżę 🙂

Takie klocki z literkami mogą być świetnym wstępem do nauki alfabetu. Najpierw dziecko poznaje pojedyncze literki na każdym z klocków, potem może składać z nich swoje imię, a nawet tworzyć nowe wyrazy. Dziecięca wyobraźnia nie ma przecież granic! A prostota tych klocków, tylko bardziej ją pobudza, pozwalając tworzyć konstrukcje – słowne i budowlane 🙂

Podsumowanie

Spodobał ci się mój pomysł na wykorzystanie potencjału związanego z dziecięcymi imionami? Mam nadzieje, że tak, bo myślę, że to fajna opcja zarówno jako dekoracja, jak i trochę później – zabawka, która uczy poznawać pierwsze literki. Te klocki dzięki swojej prostocie super będą wyglądały w każdym dziecięcym kąciku – niezależnie od tego jak go zaaranżujemy. A dzięki możliwości personalizacji, to może być fantastyczny pomysł na wyjątkowy pierwszy prezent dla młodych rodziców.

Dziecięce imiona wyglądają równie ślicznie na metryczkach. O wyjątkowych pluszowych metryczkach możesz przeczytać w artykule: Pluszaki – niepowtarzalne metryczki dla niemowląt.


Produkty dla dzieci to nasza pasja i radość – codziennie rozmawiamy o nich i jako rodzice dzielimy się informacjami. Jeżeli jesteś rodzicem i chciałbyś się czegoś dowiedzieć albo podzielić wiedzą i opiniami, dołącz do naszej grupy na Facebooku. Rozmowa to fajna sprawa ツ  
Wpokoiku.pl – grupa – rozmawiamy o produktach dla dzieci

Czekamy na ciebie ツ  

Tagi do wpisu
napisany przez
Więcej od Agnieszka Pastuszka
Ubranka dla dzieci na Święta – elegancja i wygoda
Jak ubrać dziecko na Święta stosownie do okazji, a jednocześnie wygodnie? Podpowiadamy,...
Czytaj więcej
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.