Styczniowy Konik na Biegunach

Otulacz do fotelika samochodowego
W każdym miesiącu w nasze ręce trafia mnóstwo produktów dla dzieci. Testowanie każdego z nich to dla nas ogromna przyjemność, ale też odpowiedzialność za to, co polecimy.

Dlatego postanowiliśmy wybrać najlepsze z najlepszych – produkty miesiąca, które otrzymają naszą wyjątkową nagrodę – Konika na Biegunach. Nagrodę dla produktu, jaki wywołał najwięcej pozytywnych emocji i uśmiechu wśród testerów i ich mam. Co miesiąc wraz z mamami, małymi testerkami i testerami będziemy analizować dokładnie produkty, jakie pojawiły się na naszej stronie. I w ostatnią niedzielę miesiąca będziemy Was informować, kto zwyciężył.
Jako, że styczeń dobiega końca – czas ogłosić pierwszego zwycięzcę. Który produkt zasłużył na to miano?

Konik na Biegunach dla otulacza do fotelika samochodowego Momika

Konkurencja była bardzo duża. Największym entuzjazmem mam cieszył się w tym miesiącu otulacz do fotelika samochodowego firmy Momika – to właśnie jemu postanowiliśmy przyznać Konika na Biegunach. Test produktu zobaczycie w moim artykule: Otulacz do fotelika samochodowego – dlaczego go potrzebujesz?

Mamy, które miały przyjemność testować ten otulacz, spodobał się, dlatego że mogą czuć, że ich maluszek jest bezpieczniejszy w aucie. O to jak otulacz sprawdza się w podróżach na co dzień, zapytałam kilka mam, a opinie, jakie od nich uzyskałam były wyłącznie pozytywne. O funkcjonalność otulacza do fotelika zapytałam między innymi Klaudię, mamę Jasia, który testuje nasz otulacz do dziś. Jej pierwsza odpowiedź na pytanie o otulacz po ponad miesiącu korzystania z niego? – To absolutny must have wyprawki!
Klaudii spodobało się to, że ten produkt montuje się w foteliku bardzo szybko. 2 minutki i Jasiek jest gotowy do drogi! Na plus Klaudia oceniła także materiał, ponieważ jest on tak przyjemny, że mały Jasiek po ułożeniu go w foteliku, zazwyczaj od razu zasypia 🙂

Tak prezentuje się styczniowy wybór nasz i mam z nami współpracujących. Myślę, że pierwszy Konik na Biegunach trafił w odpowiednie ręce.
Jaki produkt powtórzy taki sukces w lutym? Bacznie będziemy obserwować, badać i testować, po to, by kolejny Konik na Biegunach znalazł swojego właściciela 🙂

Produkty dla dzieci to nasza pasja i radość – codziennie rozmawiamy o nich i jako rodzice dzielimy się informacjami. Jeżeli jesteś rodzicem i chciałbyś się czegoś dowiedzieć albo podzielić wiedzą i opiniami, dołącz do naszej grupy na Facebooku. Rozmowa to fajna sprawa ツ  
Wpokoiku.pl – grupa – rozmawiamy o produktach dla dzieci

Czekamy na ciebie ツ 

Tagi do wpisu
napisany przez
Więcej od Agnieszka Pastuszka
Wyprawka do szpitala dla noworodka i mamy – kosmetyki dla mamy
To już trzecia część mojego wyprawkowego cyklu. Jeszcze chwilka i cała nasza...
Czytaj więcej
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.