Styczniowy Konik na Biegunach

Otulacz do fotelika samochodowego
W każdym miesiącu w nasze ręce trafia mnóstwo produktów dla dzieci. Testowanie każdego z nich to dla nas ogromna przyjemność, ale też odpowiedzialność za to, co polecimy.

Dlatego postanowiliśmy wybrać najlepsze z najlepszych – produkty miesiąca, które otrzymają naszą wyjątkową nagrodę – Konika na Biegunach. Nagrodę dla produktu, jaki wywołał najwięcej pozytywnych emocji i uśmiechu wśród testerów i ich mam. Co miesiąc wraz z mamami, małymi testerkami i testerami będziemy analizować dokładnie produkty, jakie pojawiły się na naszej stronie. I w ostatnią niedzielę miesiąca będziemy Was informować, kto zwyciężył.
Jako, że styczeń dobiega końca – czas ogłosić pierwszego zwycięzcę. Który produkt zasłużył na to miano?

Konik na Biegunach dla otulacza do fotelika samochodowego Momika

Otulacz do fotelika samochodowego

Konkurencja była bardzo duża. Największym entuzjazmem mam cieszył się w tym miesiącu otulacz do fotelika samochodowego firmy Momika – to właśnie jemu postanowiliśmy przyznać Konika na Biegunach. Test produktu zobaczycie w moim artykule: Otulacz do fotelika samochodowego – dlaczego go potrzebujesz?

Mamy, które miały przyjemność testować ten otulacz, spodobał się, dlatego że mogą czuć, że ich maluszek jest bezpieczniejszy w aucie. O to jak otulacz sprawdza się w podróżach na co dzień, zapytałam kilka mam, a opinie, jakie od nich uzyskałam były wyłącznie pozytywne. O funkcjonalność otulacza do fotelika zapytałam między innymi Klaudię, mamę Jasia, który testuje nasz otulacz do dziś. Jej pierwsza odpowiedź na pytanie o otulacz po ponad miesiącu korzystania z niego? – To absolutny must have wyprawki!
Klaudii spodobało się to, że ten produkt montuje się w foteliku bardzo szybko. 2 minutki i Jasiek jest gotowy do drogi! Na plus Klaudia oceniła także materiał, ponieważ jest on tak przyjemny, że mały Jasiek po ułożeniu go w foteliku, zazwyczaj od razu zasypia 🙂

Tak prezentuje się styczniowy wybór nasz i mam z nami współpracujących. Myślę, że pierwszy Konik na Biegunach trafił w odpowiednie ręce.
Jaki produkt powtórzy taki sukces w lutym? Bacznie będziemy obserwować, badać i testować, po to, by kolejny Konik na Biegunach znalazł swojego właściciela 🙂


Produkty dla dzieci to nasza pasja i radość – codziennie rozmawiamy o nich i jako rodzice dzielimy się informacjami. Jeżeli jesteś rodzicem i chciałbyś się czegoś dowiedzieć albo podzielić wiedzą i opiniami, dołącz do naszej grupy na Facebooku. Rozmowa to fajna sprawa ツ  
Wpokoiku.pl – grupa – rozmawiamy o produktach dla dzieci

Czekamy na ciebie ツ 

Stworzone przez
Więcej od Agnieszka Pastuszka
Dyfuzor zapachowy do aromaterapii
Zmęczeni przygotowaniami do Świąt, zajmowaniem się domem i opieką nad dziećmi? To...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *