Na tę ozdobę zawsze znajdziesz miejsce!

Na tę ozdobę zawsze znajdziesz miejsce!
Na tę ozdobę zawsze znajdziesz miejsce!
Czy naklejki w pokojach wychodzą z mody? Absolutnie nie! To świetne ozdoby w puste miejsca.

Urządzanie pokoju dziecka – zmora i przyjemność zarazem. Z jednej strony mamy tyyyle pięknych produktów, które mogą upiększyć pokój naszego maluszka, a z drugiej – nie możemy się zdecydować 🙂
Dziś sprawdzimy bardzo popularną i modną ozdobę, którą jest naklejka na ścianę. Często sięgamy po nie, ponieważ są tańsze niż tapety, a potrafią dodać uroku wnętrzu. Wybór jest ogromny, a sam proces naklejania wygląda różnie w zależności od sklepu, w którym się zaopatrzymy. Mieliśmy to szczęście i przyjemność otrzymać naklejkę od My Sweet Room, którzy mają naprawdę piękny asortyment. W ich sklepie można utonąć na godziny i przeglądać ofertę z radością. Skupiając się jednak na teście – otrzymaliśmy od Ines z My Sweet Room naklejkę „Dziewczynka z balonami”. Aktualnie szykuje się pokój dla naszej testerki Marysi – bardzo dziewczęcy w kolorach różu i bieli, więc znalazło się też miejsce na naklejkę. Co testerka na pojawienie się nowej postaci w otoczeniu? 😉 Zapraszam do lektury.

Piękne powitanie

Ktoś do pomocy? Asystent testera!

Na osobną wzmiankę zasłużyło opakowanie – naklejka przyszła do nas w tubie, która zabezpieczyła ją idealnie na czas podróży. W środku podziękowanie oraz instrukcja, a także… informacja, kto spakował nasze zamówienie 🙂 Z tego miejsca ogromnie dziękuję pani Sandrze za pięknie i profesjonalnie zapakowaną przesyłkę!
Przeglądając instrukcję rzucił mi się w oczy styl, w którym została opisana – niby szczegóły ale mnie urzekły. Na liście „Co może się przydać” znalazł się np. „Ktoś do pomocy”. W samej instrukcji widzimy proces naklejania królika Stefana 😉 Dla mnie na ogromny plus – ale pora oddać naklejkę w ręce testerki.

Nowa koleżanka

Tak piękne, że aż niemożliwe 😉

„Dziewczynka z balonami” wyłania się z tuby transportowej i razem z rodzicami Marysi – rozwijamy ją, by dziewczynki mogły się poznać. Testerka od razu jest zachwycona nową koleżanką – chwyta się wręcz z niedowierzania za głowę!

Rodzice Marysi – Ania i Łukasz jako asystenci przy testach, przykładają naklejkę do ściany i sprawdzają jak się będzie prezentować. Oczywiście Marysia nawiguje cały czas.

Nowych lokatorów trzeba poznać

Pora powiedzieć też dzień dobry i podać sobie dłoń. Mama Ania pomaga testerce Marysi zaznajomić się nową dziewczynką. Emocji jednak było wiele, więc… Testerka zaczęła się domagać drzemki. Musieliśmy przerwać testy, jednak nie na długo 😉

Naklejka w wybranym kolorze!

Gdy testerka śpi, Ty wejdź na stronę i…

Wracamy do pracy

Po drzemce można kontynuować testowanie!

Gdy wypoczynek się skończył – wróciliśmy do testów i zabraliśmy się za wykonywanie poleceń z instrukcji. Testerka Marysia cały czas czujnie obserwowała zmagania mamy z nożyczkami i naklejką. Jak się okazuje – wycinanie było bezproblemowe. Oczywiście przy naklejaniu pojawiły się obawy – czy będzie prosto, czy nic się nie zagnie?

Mama Ania przykłada się do pracy na zlecenie testerki Marysi

Na szczęście naklejkę odklejamy najpierw od folii tylnej i przykładamy do ściany. Następnym krokiem jest dokładne „wprasowanie” jej szmatką albo czymś pokroju karty kredytowej w ścianę. Przypomina to trochę robienie tatuażu tyle, że na ścianie, a nie na skórze.

Proste i funkcjonalne przyklejanie. Lubimy to! 🙂

Gdy już wykonamy te czynności – delikatnie odrywamy folię z wierzchu. W ten sposób na ścianie pozostaje sama naklejka bez żadnych obramowań czy brzydkich kawałków folii – czysta magia 😉

Podsumowanie

Na zakończenie Marysia musi się pochwalić bratu i przyzwyczaić do nowej koleżanki na ścianie. Z radością chwyta ją za bucik (w sekrecie zdradzę też, że ucałowała dziewczynkę w… spódnicę, wyżej nie sięgała 😉 ).

Razem z mamą Anią podziwiają razem wspólną pracę i po kolei pokazują, gdzie dziewczynka ma nóżkę, a gdzie są baloniki 🙂

Radości nie było końca

Jeśli marzysz o pięknej ozdobie w pokoju, z czystym sumieniem mogę ci polecić naklejki z My Sweet Room. Dodają pięknego efektu i radują oczy. Dzieciom też się spodobały i z uśmiechami na twarzach „kicały” koło Dziewczynki z balonami.

Jeśli tobie też spodobała się ta konkretna naklejka, to znajdziesz ją TUTAJ. Może wolisz jednak inne motywy? Zerknij TU i wybierz ten, który najbardziej będzie pasował do pokoju twojego dziecka.

Jeśli szukasz inspiracji do pokoju dziecięcego, sprawdź nasz wcześniejszy artykuł, w którym również Marysia sprawdziła magiczny dywan: Latającym dywanem… przez pokój.


Produkty dla dzieci to nasza pasja i radość – codziennie rozmawiamy o nich i jako rodzice dzielimy się informacjami. Jeżeli jesteś rodzicem i chciałbyś się czegoś dowiedzieć albo podzielić wiedzą i opiniami, dołącz do naszej grupy na Facebooku. Rozmowa to fajna sprawa ツ  
Wpokoiku.pl – grupa – rozmawiamy o produktach dla dzieci

Czekamy na ciebie ツ  

Tagi do wpisu
, , ,
napisany przez
Więcej od Małgorzata Walter
Mata kontrastowa, czyli rozwój od początku
Czy potrzebna ci mata kontrastowa? Przyda się, bo już od pierwszych chwil...
Czytaj więcej
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.