Niezrównani, niezniszczalni i kochani – nasi TESTERZY

To Ich opinia o produktach dla dzieci jest dla nas najważniejsza. To Oni swoim gestem, słowem i grymasem przekazują prawdziwą opinię na temat produktów, które są dla nich tworzone. Poznajcie Ich i polubcie. Robią naprawdę fantastyczną robotę.


dziecko

Polcia – 1 rok

Specjalistka od papierkowej roboty. Pełna profesjonalizmu w przeżuwaniu i smakowaniu kartek, chusteczek i wszystkiego, co papier ma do zaoferowania.
Aktualnie przygotowuje się do swojego pierwszego maratonu, ćwicząc pierwsze kroki.
Kiedy nie testuje lubi zrzucać przedmioty ze stołu i kreślić palcem w powietrzu spirale mobiusa.
Legendą już obrósł Jej gryzący test żyrafy Sophie. A rezultatów testu bambusowego kocyka mogą Jej zazdrości wszyscy.


dziecko

Antek – 2,5 roku

Ekspert od lania wody – głównie z kranu do kubka i z kubka do zlewu. Tester z pasją i rozpierającą energią. Posiada supermoce – wspinanie się po poręczach, które wykorzystuje w szczytnych celach (poszukiwania nowych testów). Jego pasją jest budowanie z klocków i zlecanie nowych projektów swojemu asystentowi – tacie Łukaszowi. Relaksuje go koszenie trawy zabawkową kosiarką. Prowadzi też badania nad prawami fizyki – rzucając zabawkami z impetem.
Antka mogliście zobaczyć „w akcji” m. in. podczas eco testu przyborów do mycia zębów- „Uśmiech dziecka w stylu eko


dziecko

Marysia – 1,5 roku

Doświadczona pilotka latających dywanów (ma także patent na prowadzenie samochodzików z bioplastiku). Nie rusza się nigdzie bez swojej personalnej asystentki mamy Ani. Marysia wyznacza trendy w stylistyce fryzur naturalnych, rozczochranych. W wolnym czasie rzuca kostką sensoryczną by sprawdzać jakość ścianek (tutaj dowody jej wytrwałości: Kostka, która zmienia dzieci). Kiedy nie testuje, chętnie ucina sobie drzemki dla urody, a pomagają jej w tym Buldogi i Tuliś.


dziecko

Zoja – 2 lata

Testerka cierpliwa, wytrwała i choć małomówna to radosna w swoich działaniach. Testy przeprowadza sprawnie i uparcie. Jej ciągnięcie wózka od Majsterni przeszło do historii, zawstydzając Syzyfa, a w suchym baseniku od BabyBall nie zostawiła ani jednej piłeczki. Gdy nie testuje – kradnie serca dorosłych swoim delikatnym uśmiechem i spokojnym podejściem do życia. Ostoja spokoju, naucza w wolnych chwilach stoickiego spokoju swoją siostrę Natalię oraz okolicznych słuchaczy.


dziecko

Natalka – lat 4

Ta testerka to mały wulkan energii, który wyznacza własne ścieżki testów. To ona decyduje, co i w jakiej kolejności poddawane będzie testowi i twardo zmierza do celu. Pokonała hałas w teście słuchawek Ecipeci, a przy tym dała popis muzyczny. Gdy nie testuje – swoim głosem umila życie domowników – śpiew jest nieodzowną częścią jej życia. Mocny charakter i pełne przeciwieństwo stoickiej siostry Zoi.


dziecko

Emilka – 4 lata

Kolejna energetyczna testerka w naszej ekipie. Emilka nie potrafi usiedzieć w miejscu, testuje i testuje i testuje. Do granic możliwości sprawdzała w taneczny sposób Ekotuptusie. Posiada też umiejętność przenikania do świata wróżek i operowania magią – radosnego uśmiechu. Profesjonalnie degustuje też lody i jest recenzentem płyt muzycznych z piosenkami dla dzieci.


dziecko

Maja – 8 lat

Starsza specjalistka ds. testów. Doświadczenie życiowe nauczyło ją obchodzić się z jednorożcami w sposób perfekcyjny, zna je dokładnie i wie, który jest jaki. Testując kosmetyki dla JP Cosmetics wykazała się ogromną wiedzą z zakresu produktów kosmetycznych. Przygotowuje się do wielkiej kariery w branży urodowej. Uwielbia też mocną rywalizację w Memory.


dziecko

Kuba – lat 10

Umysł analityczny i badacz świata. Specjalizuje się w znajdywaniu niezwykłych rozwiązań tam gdzie ich nie ma (młody MacGyver, który potrafi z pudełka zrobić kombinezon astronauty). Wnikliwie wraz z siostrą Mają analizował kulinarne podróże szefa Wincentego. Jest znawcą potraw z całego świata i fascynuje się niespotykanymi zwierzętami. W wolnym czasie odbywa podróże kosmiczne oraz analizuje gry komputerowe jako specjalista.


dziecko

Antonina – 3 lata

Dwoista natura sprawia, że Tośka jest testerem idealnym. Potrafi spojrzeć na testy z dwóch stron. Z jednej strony mała księżniczka, z drugiej… dzielny wiking. Doskonale włada zabawkową kuchnią i przyrządza najlepszą kawę i obiady z jej pomocą. Do testów przykłada się sumiennie. Koncentruje całą uwagę na zadaniu (co mogliście zobaczyć w teście lakierów do Tibu Naturals). Mistrzyni dziwnych min przed aparatem. W wolnym czasie układa puzzle z postaciami z bajek na czas.


Pola – rok jeden

Specjalistka od spraw najmniejszych dla najmłodszych. Dzięki temu, że ma najkrótszy staż – może testować najbardziej wymagające produkty dla najmniejszych. Jeszcze szuka swojej ścieżki życiowej, ale robi to z uśmiechem na twarzy i radością. Uwielbia loty w rękach taty i wspólne lunche z mamą. Zabłysnęła w teście bucików od Ann&Tonny. W wolnych chwilach lubi bawić się ze swoją siostrą Antoniną.


Nadia – 4 lata

To testerka prawdziwie modowa – świetnie odnajduje się w branży modelingu i potrafi bez trudu wykonać najtrudniejsze wskazówki fotografa. Wskakujemy na drzewo? Żaden problem? Szalona gonitwa z wiatrem? Oczywiście. Gdy nie pozuje i nie sprawdza ubrań – chętnie przeprowadza recenzje kulinarne lodów. W jej życiu testy są obecne na każdym kroku, gdy tylko w zasięgu wzroku znajduje się plac zabaw – sprawdzi każde urządzenie od każdej strony. U nas zabłysnęła podczas testu rajstop.


Jaś – lat 6

Starszy brat Julki i wielki znawca Gwiezdnych Wojen. Oprócz produktów dla dzieci testuje z tatą akcesoria wędkarskie. Już rozpoczyna karierę mechanika – zna się doskonale na wszystkich markach i rodzajach samochodów. Testując plecaki – wykazał się zwinnością, która pozwalała mu przenikać przez krzaki, prędkością podczas gonitwy za mamą oraz spostrzegawczością przy szukaniu kasztanów. Zawsze w gotowości by pomóc swojej siostrze. W wolnym czasie robi sobie tatuaże, jak przystało na buntownika, podobno trzymają się na ręku nawet 2 tygodnie!


Julka – 4 lata

Z zapałem testuje wszystko, a w szczególności to, co mają inni. Charakteryzuje się ogromną odwagą w testach niebezpiecznych, gdy trzeba na przykład wbrew zakazowi mamy iść do ogródka obok. Jednocześnie delikatna – nieśmiało się uśmiecha i czaruje oczyma. Zna doskonale życie jednorożców i historię pewnej świnki, którą każdy dobrze zna. Na pytanie jakie dźwięki wydaje ta świnka, niezawodnie odpowiada: Chrum Chrum. Jej pełen urok możecie zobaczyć w artykule testowym torebek.


Szymon – lat 4

Doświadczony akrobata, w swoich podskokach i wyskokach nie ma sobie równych. Swoje kaskaderskie wyczyny kończy popisowym numerem – z rozbiegu wskakuje i zeskakuje z kanapy i łóżka. W wolnych chwilach śmiga po domu na deskorolce trenując pościgi niczym z filmów akcji razem z psem i kotem. Niestraszne mu też zimno zimą – udowodnił to testując lody mimo niskich temperatur za oknem. Krytyk kulinarny, który na każdy smak znajdzie odpowiednie słowa.


Amelka – 1,5 roku

Amelka – mała psotnica, która wykazuje nadprzyrodzone moce. Potrafi znikać, co udowodniła w teście tipi. W domu nosi miano „broja”, gdy testuje jak długo uda jej się utrzymać kabel od laptopa z dala od mamy. Świetnie zna się na kolorach i sprawdza każdą kredkę podczas swoich artystycznych popisów. Ze sztuki najbardziej lub meblową – dekorowanie kolorami mebli, kafelek i wszystkiego, co stanie jej na drodze. W wolnych chwilach uczy swoją siostrę, jak podchodzić do testów podczas zabaw.


Wiktoria – lat 5

Prawdziwy z niej wirtuoz gwizdania i pogwizdywania. Dodatkowo uwielbia pozować i wykonywać selfie, gdy tylko ma okazję. Z zamiłowaniem przebiera się za księżniczki i potrafi odgrywać nawet najcięższe role swoich idolek. W wolnym czasie bawi się domkiem dla lalek i zabawia swoją młodszą siostrę Blankę. Planuje nauczyć ją testowania i już pokazuje jej swoje zabawki. Zalśniła podczas testu lampek dla dzieci i wykazała się ogromnym sercem przygarniając jedną z nich – łabędzia, który szukał domu.


Jasiek – Pół roku

Nasz najmłodszy tester jest specjalistą od spraw najmniejszych. Jest jeszcze na tyle malutki, że to na jego głowie jest przymierzanie najmniejszych ubranek, małych pieluszek czy zabawek przeznaczonych dla niemowlaków. Mimo tego, że jest jeszcze tak mały, jego uśmiech potrafi skraść serce każdego. To właśnie jego szczery śmiech służy nam jako ocena testowanych przez niego produktów. Jasiek tak szeroko uśmiecha się tylko wtedy, gdy produkty są warte polecenia i spełniają wysokie wymagania maluszka. Podczas jednego z testów wyszło na jaw, że niezły z niego Łapserdak – mimo to ten słodki uśmiech potrafi rozbroić nas w każdym momencie.


Blanka – 4 miesiące

Choć jest jeszcze tak małą testerką, zależą od niej sprawy tak wielkie. To do jej obowiązków należy między innymi testowanie pościeli w urocze kwiatki, po to by pomóc wszystkim rodzicom znaleźć złoty środek do usypiania maluszków. Ona też w naszych testach sprawdza, czy zabawki edukacyjne dla takich maluszków, działają dobrze na ich rozwój. Wszystkie swoje opinie wyraża albo w szerokim uśmiechu, albo gdy produkt jest najwyższej jakości – udaje jej się słodko zasnąć. Wtedy wiemy, że z czystym sumieniem możemy polecać taki produkt. W swoim wolnym od testowania czasie Blanka najbardziej lubi spać i spędzać czas z mamą i 5-letnią siostrą Wiktorią, która uczy ją jak być najlepszą testerką.


Arianka – 4 lata

Ariana to testerka o artystycznej duszy, która najlepiej radzi sobie z testami wymagającymi kreatywności i plastycznych zdolności. Dlatego tak dobrze radziła sobie rysując po kredowych tablicach i przeplatając kolorowe sznureczki w drewnianych przeplotkach. W wolnych chwilach ta testerka także nie przestaje rozwijać swoich artystycznych pasji – uwielbia tańczyć i śpiewać. Arianka kocha konie i zwykle uwielbiała bawić się lalkami Barbie, jednak ostatnio jej brat zaraził ją pasją do gry w Minecrafta. Urocza testerka sprawdzi się również z pewnością w testach klocków i układanek, bo nie obce jej składanie klocków LEGO dla dziewczynek.


Nadia – 3 lata

Nadia to nasza testerka, która chyba najdłużej wybiera w co się ubrać na sesję. Nic dziwnego – w końcu to prawdziwa Dama i mistrzyni porządku, której najlepiej idzie testowanie produktów takich jak kosz na zabawki, skrzynia na pluszaki czy regał na dziecięce książeczki. W wolnych chwilach dziewczynka uwielbia malować farbkami, układać wraz z młodszym bratem, Ignasiem, klocki i puzzle. Pewnie dzięki jej zamiłowaniu do układanek, tak bardzo spodobała jej się niezwykła gra przeznaczona do nauki języka angielskiego dla najmłodszych.


napisany przez
Więcej od wpokoiku wpokoiku
Wyzwanie dla małego inżyniera
Świat nauki wydaje się zbyt skomplikowany dla maluszka? Nic z tego, te...
Czytaj więcej
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.