Niezrównani, niezniszczalni i kochani – nasi TESTERZY

To Ich opinia o produktach dla dzieci jest dla nas najważniejsza. To Oni swoim gestem, słowem i grymasem przekazują prawdziwą opinię na temat produktów, które są dla nich tworzone. Poznajcie Ich i polubcie. Robią naprawdę fantastyczną robotę.


dziecko

Polcia – 1 rok

Specjalistka od papierkowej roboty. Pełna profesjonalizmu w przeżuwaniu i smakowaniu kartek, chusteczek i wszystkiego, co papier ma do zaoferowania.
Aktualnie przygotowuje się do swojego pierwszego maratonu, ćwicząc pierwsze kroki.
Kiedy nie testuje lubi zrzucać przedmioty ze stołu i kreślić palcem w powietrzu spirale mobiusa.
Legendą już obrósł Jej gryzący test żyrafy Sophie. A rezultatów testu bambusowego kocyka mogą Jej zazdrości wszyscy.


dziecko

Antek – 2,5 roku

Ekspert od lania wody – głównie z kranu do kubka i z kubka do zlewu. Tester z pasją i rozpierającą energią. Posiada supermoce – wspinanie się po poręczach, które wykorzystuje w szczytnych celach (poszukiwania nowych testów). Jego pasją jest budowanie z klocków i zlecanie nowych projektów swojemu asystentowi – tacie Łukaszowi. Relaksuje go koszenie trawy zabawkową kosiarką. Prowadzi też badania nad prawami fizyki – rzucając zabawkami z impetem.
Antka mogliście zobaczyć “w akcji” m. in. podczas eco testu przyborów do mycia zębów- “Uśmiech dziecka w stylu eko


dziecko

Marysia – 1,5 roku

Doświadczona pilotka latających dywanów (ma także patent na prowadzenie samochodzików z bioplastiku). Nie rusza się nigdzie bez swojej personalnej asystentki mamy Ani. Marysia wyznacza trendy w stylistyce fryzur naturalnych, rozczochranych. W wolnym czasie rzuca kostką sensoryczną by sprawdzać jakość ścianek (tutaj dowody jej wytrwałości: Kostka, która zmienia dzieci). Kiedy nie testuje, chętnie ucina sobie drzemki dla urody, a pomagają jej w tym Buldogi i Tuliś.


dziecko

Zoja – 2 lata

Testerka cierpliwa, wytrwała i choć małomówna to radosna w swoich działaniach. Testy przeprowadza sprawnie i uparcie. Jej ciągnięcie wózka od Majsterni przeszło do historii, zawstydzając Syzyfa, a w suchym baseniku od BabyBall nie zostawiła ani jednej piłeczki. Gdy nie testuje – kradnie serca dorosłych swoim delikatnym uśmiechem i spokojnym podejściem do życia. Ostoja spokoju, naucza w wolnych chwilach stoickiego spokoju swoją siostrę Natalię oraz okolicznych słuchaczy.


dziecko

Natalka – lat 4

Ta testerka to mały wulkan energii, który wyznacza własne ścieżki testów. To ona decyduje, co i w jakiej kolejności poddawane będzie testowi i twardo zmierza do celu. Pokonała hałas w teście słuchawek Ecipeci, a przy tym dała popis muzyczny. Gdy nie testuje – swoim głosem umila życie domowników – śpiew jest nieodzowną częścią jej życia. Mocny charakter i pełne przeciwieństwo stoickiej siostry Zoi.


dziecko

Emilka – 4 lata

Kolejna energetyczna testerka w naszej ekipie. Emilka nie potrafi usiedzieć w miejscu, testuje i testuje i testuje. Do granic możliwości sprawdzała w taneczny sposób Ekotuptusie. Posiada też umiejętność przenikania do świata wróżek i operowania magią – radosnego uśmiechu. Profesjonalnie degustuje też lody i jest recenzentem płyt muzycznych z piosenkami dla dzieci.


dziecko

Maja – 8 lat

Starsza specjalistka ds. testów. Doświadczenie życiowe nauczyło ją obchodzić się z jednorożcami w sposób perfekcyjny, zna je dokładnie i wie, który jest jaki. Testując kosmetyki dla JP Cosmetics wykazała się ogromną wiedzą z zakresu produktów kosmetycznych. Przygotowuje się do wielkiej kariery w branży urodowej. Uwielbia też mocną rywalizację w Memory.


dziecko

Kuba – lat 10

Umysł analityczny i badacz świata. Specjalizuje się w znajdywaniu niezwykłych rozwiązań tam gdzie ich nie ma (młody MacGyver, który potrafi z pudełka zrobić kombinezon astronauty). Wnikliwie wraz z siostrą Mają analizował kulinarne podróże szefa Wincentego. Jest znawcą potraw z całego świata i fascynuje się niespotykanymi zwierzętami. W wolnym czasie odbywa podróże kosmiczne oraz analizuje gry komputerowe jako specjalista.


dziecko

Antonina – 3 lata

Dwoista natura sprawia, że Tośka jest testerem idealnym. Potrafi spojrzeć na testy z dwóch stron. Z jednej strony mała księżniczka, z drugiej… dzielny wiking. Doskonale włada zabawkową kuchnią i przyrządza najlepszą kawę i obiady z jej pomocą. Do testów przykłada się sumiennie. Koncentruje całą uwagę na zadaniu (co mogliście zobaczyć w teście lakierów do Tibu Naturals). Mistrzyni dziwnych min przed aparatem. W wolnym czasie układa puzzle z postaciami z bajek na czas.


Pola – rok jeden

Specjalistka od spraw najmniejszych dla najmłodszych. Dzięki temu, że ma najkrótszy staż – może testować najbardziej wymagające produkty dla najmniejszych. Jeszcze szuka swojej ścieżki życiowej, ale robi to z uśmiechem na twarzy i radością. Uwielbia loty w rękach taty i wspólne lunche z mamą. Zabłysnęła w teście bucików od Ann&Tonny. W wolnych chwilach lubi bawić się ze swoją siostrą Antoniną.


Nadia – 4 lata

To testerka prawdziwie modowa – świetnie odnajduje się w branży modelingu i potrafi bez trudu wykonać najtrudniejsze wskazówki fotografa. Wskakujemy na drzewo? Żaden problem? Szalona gonitwa z wiatrem? Oczywiście. Gdy nie pozuje i nie sprawdza ubrań – chętnie przeprowadza recenzje kulinarne lodów. W jej życiu testy są obecne na każdym kroku, gdy tylko w zasięgu wzroku znajduje się plac zabaw – sprawdzi każde urządzenie od każdej strony. U nas zabłysnęła podczas testu rajstop.


Jaś – lat 6

Starszy brat Julki i wielki znawca Gwiezdnych Wojen. Oprócz produktów dla dzieci testuje z tatą akcesoria wędkarskie. Już rozpoczyna karierę mechanika – zna się doskonale na wszystkich markach i rodzajach samochodów. Testując plecaki – wykazał się zwinnością, która pozwalała mu przenikać przez krzaki, prędkością podczas gonitwy za mamą oraz spostrzegawczością przy szukaniu kasztanów. Zawsze w gotowości by pomóc swojej siostrze. W wolnym czasie robi sobie tatuaże, jak przystało na buntownika, podobno trzymają się na ręku nawet 2 tygodnie!


Julka – 4 lata

Z zapałem testuje wszystko, a w szczególności to, co mają inni. Charakteryzuje się ogromną odwagą w testach niebezpiecznych, gdy trzeba na przykład wbrew zakazowi mamy iść do ogródka obok. Jednocześnie delikatna – nieśmiało się uśmiecha i czaruje oczyma. Zna doskonale życie jednorożców i historię pewnej świnki, którą każdy dobrze zna. Na pytanie jakie dźwięki wydaje ta świnka, niezawodnie odpowiada: Chrum Chrum. Jej pełen urok możecie zobaczyć w artykule testowym torebek.


Stworzone przez
Więcej od wpokoiku wpokoiku

Uniwersalna pomoc mamie

Dzisiaj będzie nieco inaczej, a to za sprawą produktu, którego przeznaczenie jest…...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *